Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Некалендарна зима

В ніч з 12 на 13 листопада на Львівщині випало 107 % місячної норми снігу. Головні автошляхи області замело. В кількох районах Львівщини пориви вітру та налипання мокрого снігу спричинили обрив лінії електропередач. Цього разу синоптики, які завчасу попереджали про погіршення погодних умов, не помилились, хурделиця накрила одразу кілька областей України.

Подекуди пориви північно-східного вітру сягали 22 м/с. Температура повітря вночі 12 листопада становила від 5ºС морозу до 1ºС тепла. 13 листопада впродовж доби 0 – 5ºС морозу. Вже 14 листопада опади поступово припинилися. Температура повітря вночі знизиться до 3 – 8ºС морозу. Зранку 14 листопада внаслідок негоди, залишалися знеструмленими населені пункти в 15 районах.

На Жидачівщині обійшлося без серйозних наслідків, якщо не враховувати нерозчищені дороги, подекуди обриви електропередач, зриви графіків руху пасажирського транспорту. Розчищати головні автошляхи району розпочали вчасно, запевняють у райдержадміністрації, проте фізично встигнути у всі кінці району не могли. До приклад, автодорогу Миколаїв – Журавно – Монастирець прочистили під обід 13 листопада. Не кращою ситуація була недільного ранку й у напрямку Жидачів – Ходорів. Натомість з досвітку розчищали дорогу Сидорівка – Сулятичі. До Рудківців не можна було проїхати і 15 листопада. 14 листопада, не дочекавшись техніки райавтодору, дорогу з Володимирців до Журавна прогортав сільський голова,«орендуючи» трактор у місцевого фермера ТзОВ «Верболіз». 14 листопада не лише проїжджа частина вулиць у Жидачеві була розчищена, а й навіть із хідників забрано сніг.

Під час проведення 14 листопада наради з керівниками відділів, управлінь та районних служб перший заступник голови РДА Василь Татарин відзначив, що в умовах негоди 12-14 листопада злагоджено працювали ремонтні бригади РЕМ, підрозділи дорожньої патрульної поліції.

Тим часом через незадовільне координування роботи щодо розчищення доріг на Львівщині звільнено керівника Бродівської РДА та начальника Городоцького районного управління дорожнього господарства.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин