Столітній ювілей відзначала жителька Городища

29 жовтня свій столітній ювілей відзначила уродженка с. Городище Анна Григорівна Лушпак (з дому Франків).

У день уродин до господи ювілярки завітали дорогі гості: доньки з чоловіками, онуками, правнуками та праправнуками.

Напередодні Анну Григорівну прийшли привітати й представники районної та місцевої влади: керівник апарату Жидачівської РДА, т.в.о. заступника голови РДА Світлана Самсонова, заступник голови Жидачівської районної ради Ігор Лалак, заступник міського голови м. Ходорова Ольга Мельник, начальник управління соціального захисту населення РДА Лідія Регусевич, староста Жирівського старостату Орест Пивовар.

Нелегке життя випало на долю Анни Григорівни. Її батько рано овдовів, залишившись на руках із чотирма дітьми. Тож єдиній донечці довелося рано подорослішати. Анна Лушпак й представники її родини за підтримку українського національно-визвольного руху переслідувалися радянським режимом та були вивезені в Сибір. Їй самій пощастило невдовзі повернутися до Городища.

Все своє життя прожила в рідному селі, працюючи на землі, була ланковою у місцевому колгоспі. Рідні брати рано повмирали. Та й сама ювілярка вже 27 років живе без чоловіка Михайла Панасовича. Разом виховали четверо діточок. Анна Григорівна радіє, що змогла дочекатися онуків, сімох правнуків та шістьох праправнуків. У селі всі шанують та поважають її за доброзичливість, щирість та любов до української пісні, побожність. Анна Григорівна досі зберігає образ Матері Божої, подарований їй матір’ю у день весілля, до нього зносить свої щоденні молитви.

29 жовтня під час Богослужінням у місцевому храмі Городища рідні і близькі молилися за здоров’я і довголіття ювілярки.

Надрукувати