Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Тейсарівській школі гостювали воїни АТО

У п’ятницю, 21 жовтня, серед учнів та вчителів Тейсарівської ЗОШ I-II ст. панував особливий, урочистий настрій, адже всі школярі та їх наставники перебували в очікуванні важливої події – зустрічі зі справжніми захисниками Батьківщини – військовими, учасниками антитерористичної операції, що ведеться на Сході України.

 

Зустріч проходила у небувало піднесеній і жвавій атмосфері. Спершу діти привітали дорогих гостей яскравою концертною програмою, у якій звучали поезія та пісні на національно-патріотичну тематику. Згодом директор школи надав слово гостям. Володимир Коцюба – боєць 95-ї десантно-штурмової бригади (м. Житомир), уродженець с. Руди. Він брав участь у боях із російсько-сепаратистськими окупантами під Слов’янськом, Лисичанськом, Дебальцевом, Краматорськом, Савур-Могилою. Після виступу Володимира учні засипали його різноманітними запитаннями, іноді вдумливими й серйозними, а іноді по-дитячому наївними.

 

До розмови приєднався і Назарій Колодій, боєць 41-го мотопіхотного батальйону. Назар воював разом із жителем Тейсарова Іваном Вороною. Військовий розповів школярам про деякі епізоди війни з окупантами, в яких брав участь. Також Назарій розказав про види озброєння, з яким воюють наші захисники, в яких побутових умовах перебувають, про військову техніку, а також про свої мрії, з радістю відповідав на будь-яке запитання.

Обоє військових сьогодні проходять військову службу за контрактом, зараз перебувають при Жидачівському районному військовому комісаріаті, але в будь-який момент, за потреби, готові повернутися в окопи.

На завершення зустрічі учні та педагоги подякували гостям за їх мужність, героїзм та подарували на згадку квіти.

В. ПЛОЩАНСЬКИЙ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин