Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Голешеві відзначили День села та відкрили дитячий майданчик

День 28-го серпня в селі Голешеві завжди святковий, оскільки відзначається храмовий празник церкви св. Атонія. Та цьогоріч свято було особливе: відзначали 25-ту річницю Незалежності України й 572 роковини з часу першої згадки про поселення (1444 р.). Цього ж дня у Голешівській школі відбулась зустріч випускників.

Та найбільше недільного дня очікували діти, адже саме 28 серпня завдяки успішній реалізації проекту «Подаруємо радість дітям на селі», що допоміг втілити у життя житель м. Львова й виходець із села Голешева Ростислав Федорович Кисіль,, малеча отримала дитячий ігровий майданчик. Звертаючись до присутніх, п. Ростислава зазначив, що й надалі готовий допомагати своїм землякам. Радість, посмішки на щасливих обличчях дітвори села, адже вона має змогу весело і активно проводити своє дозвілля.

Святкування проходили на шкільному подвір’ї, де й встановили дарунок. Після святкової літургії о. Василь, настоятель церкви, освятив дитячий ігровий майданчик, відзначивши, що йому також у радість такий дарунок, оскільки виховує двох донечок. Додамо, що о. Василь безпосередньо долучився до встановлення дитячого майданчика.

З вітальним словом до жителів, гостей та з словами вдячності до мецената звернулась сільський голова Млиниськ Світлана Бережанська: «Творять історію люди, і головна заслуга у тому, що, покинувши своє рідне село, вони не забувають про нього. Кожен із нас хоче бачити Голешів сильним та процвітаючим, а жителів - щасливими й забезпеченими. І лише шляхом об’єднання під ідеєю розвитку села ми зможемо відстояти своє право на майбутнє і змінити на краще наше сьогодення. Низький уклін і велика шана всім за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут Голешева. Дякую всім, хто не на словах, а конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, а тим самим усе село. Бажаю Вам процвітання, добра та щастя, родинного затишку у Ваших оселях, миру, благополуччя та достатку Вашим сім’ям, успіху в усіх починаннях».

Також зі словами вітань до святкової громади звернулися заступник голови районної ради Ігор Лалак, депутат районної ради Галина Філіповська.

Ведучими свята були директор Народного дому с. Голешева Г. Гринів та місцева жителька Б. Пинило. Директор місцевої школи і вчитель молодших класів Г. Олексин з учнями читали поезію та співали пісень.

Продовжив програму творчий колектив Народного дому с. Млиниськ (керівник Андрій Фастнахт). Також долучилися і місцеві жителі Н. Шушукайло, І. Короташ. Співала для своїх учнів та присутніх колишній директор школи І. Баторик разом з Г. Микитин. У своїх виступах ділились приємними спогадами із земляками вихідці із с. Голешева Федір Романович, Богдан Коваль, місцева активістка, церковний дяк Л. Басараб. Завершилося святкування танцями у Народному домі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин