Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вшанували пам’ять учасника АТО

21 серпня 2016 року, у школі, де навчався загиблий в АТО Ярослав Цап, відкрили та освятили пам’ятну дошку.

Ярослав Цап мешкав у с. Дем’янка-Лісна. Чоловік завжди був небайдужим до долі країни, у якій живуть він та його діти. Тому коли прийшла повістка в армію, Ярослав, не вагаючись, вирушив на схід, залишивши вдома чотирьох дітей та двох онуків. Там чоловік був прапорщиком, механіком-водієм 3-го зенітного ракетного відділення такого-ж зенітного взводу підтримки 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

Під час виконання бойового завдання 08.06.2016 р. разом із побратимами потрапив під артобстріл у районі Донецьк-Авдіївка та отримав несумісне з життям осколкове поранення.

З нагоди відкриття пам’ятного знака у храмі в с. Дем’янка-Лісна відбулось Богослужіння. Після цього церковна громада вирушила до рідної школи загиблого для освячення меморіальної дошки, яка розташована на фасаді школи. Цю пам’ятну дошку було виготовлено спільними зусиллями місцевої влади та ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» за сприянням ПП І.М.Чорнейка.

На цьому заході були присутні діти та онуки загиблого, родичі, батьки загиблого Козака Мар’яна, представники ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини», місцева та районна влада, учні та вчителі школи, церковна громада, парафіяни та безліч небайдужих людей.

На церемонії відкриття пам’ятного знака у слові до громади отець Михайло сказав: «У Біблії словосполучення «не бійся» написане 366 разів, тобто щодня нам нагадує, що не потрібно лякатись різних перешкод. На прикладі Ярослава ми можемо зрозуміти, що він не боявся та витерпів усі випробування з честю, захищаючи територіальну цілісність України від країни-агресора - Росії».

Голова ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» сказав: «Кожен має виконувати свою роботу, щоб у країні був порядок. Тільки так у нас буде щасливе майбутнє».

Після заходу представники ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» завітали на могили до Цапа Ярослава та Козака Мар’яна для належного ушанування памяті Героїв.

Війна на сході триває. Сьогодні наші хлопці захищають територіальну цілісність країни. Ті, хто вже відслужив, і ті, хто служить, роблять величезний внесок у майбутнє нашої держави. Наш обов’язок пам’ятати про них, тих хто не пожалів свого життя задля того, щоб жили ми.

Слава Україні!

Тарас СТЕФАНІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин