Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Володимирцях відзначали ювілей рідного села

У неділю, 31 липня 2016 року, у Володимирцях відзначили 605-ту річницю з часу першої згадки про село.

У місцевій церкві св. Івана Хрестителя парох Володимирців о. Мирослав відправив Святу Літургію та суплікацію за здоров’я громади, мир та злагоду на нашій українській землі. Присутні у храмі дякували Богу за щасливе повернення хлопців Володимирцівської сільської ради із зони ведення АТО.

 

Святкування ювілею продовжилося на місцевому стадіоні. О 15 годині відбувся футбольний матч між командами ФК «Володимирці» та ФК «Лисків», що завершився перемогою господарів 2:1. О 17 годині біля фігури Матері Божої спільнота «Матері в молитві» молилася за здоров’я громади та дітей, за мир в Україні.

 

Святковий концерт розпочався Гімном України. Ведуча свята Олександра Марків запросила до виступу сільського голову. З вітальним словом до громади звернувся сільський голова Володимир Ємець. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв, які загинули за Незалежність України.

Концертну програму продовжили солісти - учні місцевої школи Мар’яна Ліпковська, Наталія Роїк, Юля Гіжецька та випускники Олеся Ольшанецька, Софія Ємець, Анна Лебедєва. Щирими оплесками глядачі зустрічали виступ вихованців дитячого садочка «Ягідка», які підготували чудові таночки та пісні (завідувач садочка Марія Кунда). Гості свята підспівували разом з аматорським гуртом під керівництвом Володимира Осташа. Українські духовні пісні прозвучали у виконанні церковного хору під керівництвом регента Мирона Гишпіля. Хористи разом із всією громадою виконали духовний гімн України «Боже великий, єдиний».

Віртуозною грою на скрипці порадував усіх гість зі Львова юний Дмитро Грицьків. Своїм голосом та мелодійним виконанням українських пісень зачарували глядачів заслужена артистка України Любов Клопотовська-Ріхтер та її учениця Анастасія Чубінська. Анастасія - автор кількох пісень, присвячених подіям в АТО. Дівчина - лауреат багатьох пісенних конкурсів, остання із нагород – гран-прі на конкурсі «Рекітське сузір’я». Не менш талановито виступила перед односельцями Мирослава Петрінець.

З вітальними словами до громади звернулися запрошені на святкування гості – виходець із Володимирців, депутат Львівської обласної ради Степан Пакіж, сільський голова с. Бережниці Гнат Кухта. Гості та жителі села мали змогу переглянути цікаву добірку про історію рідного села, яку підготувала завуч місцевої школи Оксана Ковалишин.

На завершення святкового концерту сільський голова висловив щирі слова подяки громаді за її згуртованість, за жертовну працю на розбудову рідного села, пароху церкви св. Івана Хрестителя о. Мирославу - за його щиру молитву. Володимир Ємець подякував депутату Жидачівської районної ради Василю Ємцю за його неоціненний внесок у реконструкцію церкви та дзвіниці. Окрема вдячність Степану Пакіжу за те, що всіляко дбає про рідне село. Сільський голова подякував усім, хто тією чи іншою мірою підтримує громаду, а також учасникам святкового концерту - ведучій Олександрі Марків, гостям Анастасії Чубінській, Дмитрові Грицьківу, Любові Клопотовській-Ріхтер, Мирославі Петрінець, Мирону Гишпілю та всім самодіяльним артистам.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин