Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

525-річчя з часу писемної згадки про село відзначили у Мельничах

31 липня у Мельничах відзначали ювілей рідного села. До Народного дому численно зійшлася вся сільська громада. Відкрив свято молитвою та благословенням парох о. Андрій.

 

Глядачі оплесками зустрічали на сцені своїх землячок - учасниць ансамблю «Мельничанка». Цьогоріч ансамбль відзначає свій маленький ювілей – п’ять років творчої діяльності. Маленькі мельничани також прийшли привітати гостей свята. У їхньому виконанні прозвучали пісні про рідний край, про рідне село та неньку-Україну. Діти виконали танець, читали вірш про Мельничі.

 

Привітав жителів громади з нагоди свята сільський голова Петро Григорович Михайлишин. Завідувач бібліотекои Марія Іванівна Довбняк розповіла про давню історію села. Перша згадка про Мельничі зафіксована в архівних документах 1491 року.

Святкування відбувалося в оновленому Народному домі, завдяки старанням дирекції та сільської ради вдалося реалізувати два мікропроекти, що дало можливість відремонтувати фасад та замінити вікна й двері.

Продовжили концертну програму соло М. Дмитріва та дуетів у складі А. Романів та Н. Кармеліта, Г. Чернецької та М. Щербій, у виконанні яких прозвучали українські народні та сучасні пісні.

Відвідала свято гостя з Івано-Франківська, родинне коріння якої по маминій та батьковій лінії походить із Мельнич, – Анастасія Попадинець. Зачарувала всіх своїм виконанням пісень та грою на бандурі учениця Жидачівської музичної школи, учасниця районного фестивалю духовної пісні Вікторія Кулик.

Учасників художньої самодіяльності нагороджено пам’ятними сувенірами від Мельницької сільської ради. Односельчани та гості свята дякували організаторам за таке чудове свято єднання громади.

Ірина РОМАНІВ, директор Народного дому.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин