Ловися рибко…

У Жидачеві на березі озера «Промінь» відбулися «ІІ риболовні змагання з вилову мирної риби Жидачів-2016». Проходили змагання 10 липня, у День рибалки.

Головні ініціатори й організатори змагань – Жидачівська міська рада, депутат міської ради Роман Пахолків і депутат Жидачівської районної ради Микола Шумельда. Основною метою проведення такого заходу стало прагнення привернути увагу громадськості до проблеми висихання озера «Промінь», яке давно стало улюбленим місцем не лише для риболовлі, але й для відпочинку мешканців та гостей міста.

Як інформував ведучий змагань Володимир Сумін, було зареєстровано біля 50 рибалок, з яких у змаганнях взяло участь 42. Між собою змагалися рибалки не лише Жидачева, але з міста Стрия, Миколаївщини, сіл Тейсарова і Рогізно Жидачівського району. Найменший учасник – Роман Гринів (2005 р. н.), а найстарший – Ігор Сумін (1956 р. н.). Призові місця розділили Ємець Р. – І місце, Ямницький А. – ІІ, Голодович Ю. – ІІІ. Переможців, котрі отримали грамоти, нагороди, кубки та призи, визначав суддя Роман Кузик, а спонсором заходу стали Степан Котів й Микола Шумельда.

Усіх, хто брав участь, й тих, хто став переможцем, привітав міський голова м. Жидачева Володимир Левко. У ході діалогу з учасниками й глядачами риболовних змагань очільник міста запевнив, що робота з благоустрою водних об’єктів Жидачева буде активно тривати, крім того, мерія посприяє у вирішенні питання наповнення водою озера «Промінь».

Організатори вирішили не зупинятися на досягнутому, тому ініціюватимуть проведення ІІІ змагань з риболовлі. У планах провести такий захід уже восени на Гребному каналі Жидачева.

Ірина Берник.

Надрукувати