Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На Жидачівщині місцеві громади реалізовуватимуть 44 мікропроекти

У мережі Інтернет з’явилася карта мікропроектів, що реалізовуватимуться у 2016 році на Львівщині за фінансової підтримки з обласного бюджету.

Серед районів Львівщини всі рекорди по активності б’є Яворівський: тут у 2016 році заплановано реалізувати у співфінансуванні з обласним бюджетом 176 проектів! Найменш активний Радехівський район – 15 проектів. Тим часом Жидачівщина не відстає від Кам'янка-Бузького району: у них по 44 проекти. Загалом розподіл активності виглядає так: Яворівський – 176 проектів, Сокальський – 129, Золочівський – 86, Пустомитівський – 79, Миколаївський – 75, Жовківський – 70, Старосамбірський – 70, Бродівський – 68, Самбірський – 66, Городоцький – 65, Дрогобицький – 55, Мостиський – 51, Стрийський – 51, Жидачівський – 44, Кам'янка-Бузький – 44, Сколівський – 38, Турківський – 35, Перемишлянський – 25, Буський – 21, Радехівський – 15 проектів.

За даними, внесеними на карту, на Жидачівщині найбільше проектів цьогоріч заплановано в м. Жидачеві – 12! У райцентрі планують заміну вікна в корпусі №1 Жидачівської дитячої музичної школи, благоустрій водойми озера «Промінь» та створення гідропарку «Замкова гора», ремонт фундаментів з улаштуванням зовнішньої бічної гідроізоляції міського будинку культури "Папірник", заміну вікон в Жидачівській районній бібліотеці, в ДНЗ «Теремок», Жидачівській ЗОШ №2, ДНЗ «Барвінок», у Жидачівському НВК, капітальний ремонт систем водопостачання і каналізації у приміщенні дошкільного підрозділу Жидачівського НВК, заміну віконних блоків у приміщенні спортивного залу Жидачівської ДЮСШ, влаштування вуличних тренажерів по вул. Д. Галицького, модернізацію мережі вуличного освітлення шляхом встановлення світлодіодної продукції.

У Ходорові натомість втілюватимуть один мікропроект - капітальний ремонт по заміні вікон та дверей у приміщенні школи №2.

Доволі активними цьогоріч є і сільські території. Зокрема свої мікропроекти підготували та отримали підтримку області в Чертіжі (заміна вікон у Народному домі), Монастирці (заміна вікон у актовому залі Монастирецького НВК ім. В.Поповича), Зарічному (заміна вікон у Народному домі), Журавні (облаштування парку «Слави» та встановлення пам'ятного знака Героям України), Гніздичеві (заміна віконних та дверних блоків у Гніздичівській ЗОШ І-ІІІ ст.), Волиці-Гніздичівській (капітальний ремонт Народного дому), Пчанах (капітальний ремонт даху Пчанської школи І ст.), Вільхівцях (заміна вікон в Народному домі), Тейсарові (капітальний ремонт Тейсарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.), Іванівцях (капітальний ремонт Народного дому), Заріччі (капітальний ремонт даху з утепленням в Зарічанській ЗОШ І-ІІ ст.), Межиріччі (заміна віконних та дверних блоків у школі), Дем’янці-Лісній (ремонт лінії вуличного освітлення), Бережниці (заміна вікон в Бережницькій ЗОШ), Млиниськах, Смогові (відновлення вуличного освітлення), Залісках (ремонт ліній вуличного освітлення), Чорному Острові (придбання та встановлення дитячого майданчика), Вовчатичах (капітальний ремонт покрівлі Народного дому), Дев’ятниках (встановлення дитячого майданчика) , Кніселі (влаштування зовнішнього освітлення з використанням незалежних від енергосистеми енергозберігаючих джерел освітлення), Квітневому (придбання дитячого майданчика).

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин