Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Презентація книги та військово-патріотичний вишкіл у Журавні

9 березня активісти ГО «Народний легіон» провели у Журавні цікавий пізнавально-патріотичний вишкіл для дітей обласного дитячого протитуберкульозного санаторію. Як це було, розповів один із організаторів заходу Тарас Матвіїв.

 

Спершу Юрко Хоменів-«Чуб» розповів про свою книгу «Смерть царя» та подарував декілька десятків примірників цієї книги у бібліотеку й дітворі. До слова, Юрко активний учасник молодіжної патріотичної організації «Сокіл». Віднедавна перші паростки цієї патріотичної спільноти з’явились і в Жидачеві. А далі наша вже випрацювана програма: дві години цивільної і трохи тактичної медицини. Навчала самопорятунку, як завжди ґрунтовно й цікаво, наша представниця ГО «Білі Берети» Богдана Пеняк. І ще дві години - військова частина: техніка безпеки поводження зі зброєю та історія зброї, бойові зведення з фронту та волонтерські будні. Це вже вотчина Романа Романіва та Юрія Гедзовича, які доступно й цікаво розповіли про це дітям.

 

На рахунку членів ГО «Народний легіон» це вже 15 виїзд у школи Жидачівщини. Без жодної підтримки районної влади чи окремих посадовців. «Ми це робимо просто тому, що хочемо, аби наші діти вміли постояти за себе і свою землю».

Члени громадської організації дякують Іванні Ольшанецькій за запрошення і гарний прийом. Вдячні дітям за малюнки, які вони обов’язково передадуть нашим вояками на фронт!


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"