Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

З часописом "Новий час" - на оперу "Наталка Полтавка"

Побачити Київ, якого досі ще не знали, та послухати одну з найвизначніших опер Миколи Лисенка «Наталка Полтавка» - це все для наших читачів, головних переможців передплатної кампанії «Новий час» – своя газета»-2016.

 

Нещодавно наші переможці - подружжя Михайленків - повернулися зі столиці, сповнені вражень, позитивних емоцій. Про свою мандрівку п. Ігор та п. Мирослава охоче розповіли нам, і ми ділимося з вами, наші дорогі читачі.

 

Про те, що головний приз – поїздка до Києва та квитки в Національну оперу України – дістанеться саме їм, подружжя й не могло сподіватися. Як розповіла п. Мирослава, вони не один рік передплачують часопис «Новий час» і беруть участь у розіграшах, проте лише цьогоріч їм так невимовно пощастило.

Були певні хвилювання, мовляв, квитки в оперу, звісно, нам подарують, але ж дорога до столиці не з дешевих (до слова, такі побоювання хвилювали багатьох наших переможців). Яким же було здивування подружжя, коли дізналося, що всі витрати і навіть екскурсію по Києву взяли на себе організатори. Тож переможцям нічого іншого не залишалося як насолоджуватися поїздкою та перебуванням у столиці впродовж усього суботнього дня 6 лютого.

«У Києві нас зустріли й запросили на сніданок у арт-кафе, організували чудову екскурсію містом. Хоч я за фахом історик і багато знаю про нашу столицю, та навіть для мене відкрилось багато цікавого про Київ», - ділиться враженнями п. Ігор.

«Екскурсія, була настільки захоплюючою, що ми й незчулися, як пройшло більш ніж півдня. Ми повірити не могли, що пішки подолали таку відстань, зовсім не відчувалось втоми. Емоцій та вражень нам вистачить надовго. Київ захоплює своєю історією, архітектурою, видатними постатями. Ми побували і на Подолі, й на Печерських пагорбах, біля пам’ятників Сагайдачному, Ярославу Мудрому, заходили помолитися у Михайлівський собор, всього й не перелічити», - продовжує розповідь п. Мирослава.

Єдине, що трохи дисонує, – це те, що багато чути російської мови, кажуть наші співрозмовники й зауважують: «Гід, який провів нам таку чудову екскурсію столицею, сам із Запорізької області, розмовляв з нами лише українською, оскільки хотів більше повправлятися у розмовній мові, бо в більшості доводиться спілкуватися у російськомовному середовищі».

Суботній день для подружжя Михайленків, без перебільшення, був днем відкриттів, адже на них ще чекали два квитки в Національну оперу України. «Досі не доводилося відвідувати оперу, тому для мене це все було нове, незвичайні досі відчуття переповнювали. З насолодою спостерігали за грою головних героїв опери, насолоджувалась музикою, атмосферою, що панувала на сцені й у залі», - ділиться п. Мирослава.

Класичний твір Івана Котляревського «Наталка Полтавка» як опера в музичній та сценічній редакціях Мирослава Скорика й Анатолія Солов’яненка дебютував на сцені Національної опери України 5 липня 2012 року. Як сам твір видатного українського письменника, так і опера не втрачають своєї популярності серед поціновувачів літератури та музичного мистецтва. Тож користайте з кожної нагоди, відвідуйте театри, Національну оперу України, долучайтесь до вищого мистецтва.

А часопис «Новий час» лише сприятиме вам у цьому. Тому не забувайте передплачувати наше видання, рекомендуйте його своїм рідним, друзям, і до зустрічі на сторінках «Нового часу»!

Редакція часопису та головний редактор висловлюють вдячність за сприяння в організації мандрівки до Києва, відвідування Національної опери України Ларисі Титикало, Михайлові Титикалу, Ігорю Костирку, народному артисту України, диригенту Національної опери України Івану Дмитровичу Гамкалу.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин