У Сулятичах попрощались із земляком

Бійця 72-ї бригади, який загинув 4 січня на Донбасі, поховали у рідному селі Сулятичах. Народився Валерій Сисоєв у 1968 році. До 2000 року проживав у м. Стебнику, а згодом переїхав до Харкова, де й був призваний на військову службу зв’язківцем. Односельчани ж пам’ятають Валерія як «радіомайстра від Бога»: всі телевізори, приймачі він справляв із закритими очами.

Небагатослівними були побратими Валерія, які про причини загибелі бійця українського війська повідомили, «що загинув при виконанні військового обов’язку». Як сказала сестра Валерія Наталя Паращак, рідним повідомили, що він загинув внаслідок нещасного випадку під час виконання завдання. У загиблого залишились дружина і двоє дітей.

Провести в останню путь земляка зійшлися односельці та бойові побратими, представники місцевої і районної влади. Валерій став третім уродженцем Жидачівщини, який загинув на сході України. Ще на одне прізвище поповниться книга пам’яті тих, хто віддав своє життя за Україну. Слава Герою, і земля хай буде йому пухом.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Надрукувати