Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Підприємці Жидачівщини ініціювали зустріч із народним депутатом з приводу податкових змін

Запропоновані Міністерством фінансів зміни в оподаткуванні неприйнятні й, найімовірніше, підтримані не будуть. Про це 15 грудня на зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу району повідомив народний депутат України Андрій Кіт.

Занепокоєння у представників бізнесу Жидачівщини викликав той факт, що в проекті змін до Податкового кодексу планується скасування спрощеної системи оподаткування, що завдасть удару по малому й середньому бізнесу, а такі міста як Жидачів не дорахуються до бюджету чималих надходжень.

 

«120 депутатів Верховної Ради з різних фракцій підписались за те, щоб не чіпати спрощену систему оподаткування, тому що це не на часі. Народного депутата від нашого округу ми не побачили у цьому списку. Тому ініціювали зустріч народного депутата Андрія Кота з підприємцями щодо питання спрощеної системи оподаткування. Підприємці 2,3,4 груп оподаткування прийдіть на цю зустріч, щоб відстояти своє місце праці», - написав на сторінці Громадської ради при Жидачівській РДА у facebook голова цієї ради Ігор Николин.

 

«Минулого тижня у нас була зустріч із підприємцями з приводу нової редакції змін у Податковому кодексі України, і найбільше, що хвилює, - це питання ліквідації спрощеної системи оподаткування. А це може призвести до того, що люди закриють свій бізнес і підуть реєструватися у центр зайнятості», - зазначив міський голова Жидачева Володимир Левко.

10 грудня жидачівські підприємці вирішили звернутися до Асоціації підприємців Львівщини та депутата Верховної Ради Андрія Кота з проханням підтримати ініціативу представників бізнесу Жидачівщини про те, що суттєва зміна спрощеної системи оподаткування не на часі.

І ось 15 грудня в сесійному залі Жидачівської міської ради відбулася зустріч представників малого те середнього бізнесу з народним депутатом Андрієм Котом. Під час цієї зустрічі Андрій Кіт запевнив, що не голосуватиме за проект, підготовлений Мінфіном, і впевнений в тому, що за нього не проголосує більшість депутатів.

«Податковий кодекс, представлений Кабміном, - це не децентралізація, а, навпаки, централізація... Прихильників проекту кодексу, про який зараз іде мова в парламенті, практично немає. Тому я б не поспішав сьогодні обговорювати ту податкову базу, за якою ми живемо, бо, на мою думку, мінфінівський податковий кодекс не має права на життя. І я думаю, що ми за нього голосувати просто не будемо.

Сьогодні те протистояння , що відбувається стосовно Кабінету Міністрів, – це не протистояння між особистостями, а протистояння того, яким саме шляхом рухається держава. Чи держава рухається шляхом спрощення податкових відносин і зменшення навантаження на бізнес, чи держава рухається зовсім іншим шляхом, який, з моєї точки зору, означає крах нашої держави. Я точно не буду підтримувати кодекс, що подається Мінфіном. Це документ, який не має права на існування. Таку думку підтримує більшість депутатів фракції Блоку Петра Порошенка…

Як на мене, такі речі як новий податковий кодекс не можуть виникати різко й ні з чого, і я вважаю, що бюджет ми маємо приймати на півріччя на підставі старого кодексу. І тільки з наступного півріччя можемо говорити про нове податкове законодавство.

Спрощена система – це єдина база, яка зараз існує для малого та середнього бізнесу, й її взагалі чіпати не слід, а, навпаки, переглянути, щоб вона була більш стійкою. Бо це, по суті, єдиний механізм працевлаштування», - так тезисно народний депутат виклав свою позицію.

Найімовірніше, в парламенті буде підтримано альтернативний проект, підготовлений Комітетом митних зборів і податкової політики, вважає Андрій Кіт.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин