Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівщина вшановує День Гідності та Свободи

20 листопада у Жидачеві біля Алеї Героїв на площі Свободи розпочалися заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи.

Йшов рясний осінній дощ, проте, щоб вклонитися пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих Героїв АТО, прийшло більше сотні людей. Над площею Свободи линула хвилююча й тужлива мелодія „Плине кача по Тисині”. І в ці зворушливі хвилини представники усіх релігійних конфесій, влада міста та району, молодь, громадськість взяли участь у церемонії покладання квітів та запаленні лампадок біля обеліска на Алеї Героїв.

Згодом заходи було продовжено в сесійній залі районної ради спільною молитвою на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих Героїв АТО. Учнівська молодь Жидачівського НВК представила змістовну художньо-музичну композицію про Революцію Гідності та про сучасних мужніх захисників України.

21 листопада, в День Гідності та Свободи, громадські активісти районної волонтерської ГО „Народний легіон” на Алеї Героїв у Жидачеві висадили 4-метровий клен гостролистий, як дерево пам’яті про загиблого Героя АТО Мар’яна Козака. Представники громадськості запалили лампадки біля обеліска на Алеї Героїв. А весною волонтерами заплановано посадити ще кілька таких кленів у пам’ять про загиблих новітніх Героїв.

22 листопада в Народному домі Гніздичева відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Тут учасники творчих колективів Народного дому та учнівська молодь вшановували Героїв Небесної Сотні і Героїв АТО. Було представлено змістовну художньо-музичну програму, присвячену висвітленню події Революції Гідності та сучасним захисникам східних рубежів України. У заході взяли участь народний фольклорний колектив НД Гніздичева „Берегиня” та народний фольклорний колектив „Кошики”. Учасники народного аматорського драматичного колективу НД також хвилиною мовчання та запаленими свічками вшанували пам’ять жертв голодоморів 1922, 1932-1933, 1946 років в Україні.

20 -22 листопада заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи відбулися в райцентрі та населених пунктах місцевих громад району, в навчальних закладах та закладах культури. Було представлено тематичні виставкові експозиції, присвячені Революції Гідності та Героям АТО.

За сприяння РДА 21 листопада рідні загиблого Героя Небесної Сотні Романа Точина в Києві мали зустріч з Президентом України Петром Порошенком.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин