Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Свято спілкування та творчості

День початкової освіти - це насамперед свято цікавого спілкування з творчими людьми, зустрічі з однодумцями, які прагнуть удосконалювати процес навчання молодших школярів, ознайомлення з новинками у практиці інших учителів і в педагогічній літературі, обмін професійним досвідом, можливість отримати цікаві та корисні ідеї для свого професійного зростання.

Уже стало традицією проведення в нашому районі Дня початкової освіти. Цього року він проходив у формі методичного форуму, який проводився на базі Жидачівського НВК. Організатор заходу - методист Жидачівського РМК Наталя Тріщ.

Форум розпочався композицією за участі учнів початкових класів Жидачівського НВК під керівництвом Катерини Тимик. Звучали слова вітання школярів, які створили настрій свята. Зачарував і до сліз розвеселив присутніх Владислав Посацький - учень третього класу, вихованець Мирослави Люсак, майстерним виконавши гуморески.

Показали свої співочі таланти і вчителі початкових класів. Ліричним співом під звуки акордеона вітала педагогів вчитель Лисківського НВК Надія Брижнюк. Жартівливі українські народні пісні подарувала присутнім Марія Петрінець, вчитель Зарічненської ЗОШ І ст.

До глибини душі зворушила учасників форуму життєва історія про вчительську долю, про найголовніше призначення кожного вчителя - побачити і виховати в кожному учневі Людину. Її професійно прочитала Оксана Николин, вчитель Жидачівського НВК.

Зі словами подяки до освітян звернулася методист РМК Наталя Тріщ. Вона відзначила успіхи вчителів у навчанні та вихованні молодших школярів та їхні перемоги у конкурсах рідної мови ім. Петра Яцика та «Вчитель року». З нагоди свята вручила Подяки за активну участь в організації методичного моста Жидачів – Борислав учителям Заболотівецької ЗОШ І-ІІ ст., Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст., Бортниківської ЗОШ І-ІІІ ст., Ходорівських ЗОШ №1, №2, №3, Жидачівської ЗОШ №2, Жидачівського НВК, Журавнівського НВК «СЗШ-ліцей», Чорноострівського НВК.

За творчість та відповідальність у проведенні методичної роботи з учителями початкових класів було вручено Подяки керівникам окружних методичних комісій Лесі Пагуті, Лідії Ленцик, Марії Щербатій, Оксані Зарембі.

Зацікавила вчителів виставка-ярмарок, на якій було представлено електронні версії методичних матеріалів з підготовки дітей до навчання в школі, яку підготувала вчитель Дулібівської ЗОШ І-ІІ ст. Надія Орлик.

Увагу учасників форуму привернув флешмоб на тему «Є тільки мить між минулим і нинішнім», на якому вчителі ЗОШ району презентували світлини 80-90-х років і сучасні. Дехто із вчителів побачив на них себе у школах, де розпочинав свою трудову діяльність. Ці фото засвідчили швидкоплинність та мінливість життя і є підтвердженням того, що вчитель повинен іти в ногу з часом, бути в постійному пошуку нового, вдосконалювати свою майстерність.

Завершальним акордом форуму стали презентації досвіду роботи, яким радо поділилися вчителі під час проведених майстер-класів.

Вчитель Жидачівської ЗОШ №2 Оксана Тижбір навчала вчителів, як знайомити першокласників із задачею на уроках математики. Ганна Фостик, вчитель Квітневого НВК, передавала досвід використання ІКТ на уроках розвитку мовлення у 2-му класі. Романія Кулик (Жидачівський НВК) пропагувала проведення уроків літературного читання для другокласників. Вчитель Турадівської ЗОШ І ст. Мирослава Витак разом з учителями описувала калину під вікном, Лілія Топилко (Жидачівський НВК) демонструвала майстер-клас з навчання української мови у 4-му класі. Як природні матеріали перетворити у витвори мистецтва, навчала вчитель Зарічненської ЗОШ І ст. Марія Петрінець. А вчитель Журавнівського НВК «СЗШ-ліцей» Оксана Гловач передавала свій досвід з навчання грамоти першокласників.

Зі словами вдячності хочеться звернутися до всіх, хто долучився до організації форуму. Невимушена, добродушна, щира атмосфера свята подарувала вчителям приємні миттєвості. Бо іноді так важливо почути слова підтримки і відчути свою значущість, визнання, зрозуміти, що це комусь потрібно, що не марні твої старання. І, незважаючи на життєві труднощі, незгоди, хочеться працювати, творити, віддавати свої серця дітям.

Оксана Заремба, вчитель початкових класів Журавнівського НВК «СЗШ- ліцей», учасник методичного форуму.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин