Притягнув додому міну

Майже у центрі Чорного Острова п’ятикласник Андрійко у рові, що залишився від старого русла річки, знайшов невідомий предмет із металу. Що зацікавило малого хлопчину: можливість здати його на металолом чи щось інше – невідомо. Але шпарівний хлопчик взяв господарську тачку і доправив знахідку додому.

На щастя, батько відразу запідозрив небезпеку у предметі і звернувся до сільського голови Михайла Дребота. Той, оглянувши візуально знахідку, зробив висновок, що це міна, і зателефонував на 101 до надзвичайників. Цілу ніч представники міліції охороняли небезпечне місце, яке стараннями хлопчика знаходилось за кілька метрів від будинку. Зранку приїхали мінери і забрали смертоносний предмет. «Бог Вас милував», - так зауважив їх представник. Це виявилась міна часів Другої світової війни радіус ураження якої від 60 до 100 м.

Як бачите, небезпека може бути поруч. Пильнуйте своїх дітей і будьте уважні самі. Щоб не сталося лиха, ні в якому разі не беріть підозрілі предмети до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше не кидайте їх у багаття, а звертайтеся до представників влади, які вам допоможуть уникнути біди!

Надрукувати