Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Аптечки для переселенців роздавали в Жидачеві

15 липня «благодійною аптечкою» поділились в офісі фонду «Добре серце» Олега Канівця з переселенцями зі Сходу України та Криму, які зараз проживають на Жидачівщині. Акція стартувала в м.Стрию, після чого була проведена в Жидачівському та Миколаївському районах.

Із сорока сімей з окупованих територій із ряду причин отримати «благодійну аптечку» в Жидачеві прийшло поки що тільки 16 переселенців. Працівниця штабу «Доброго серця» Ольга Давидчак невелику явку пояснює так: «Можливо, декого зараз немає на території Західної України. Є й такі, які через стан здоров’я або ряд інших причин відмовились від отримання допомоги. Хтось не встиг у день роздачі ліків, тому може отримати їх в інші дні. А от переселенець Ілля Камінський, якому під 80, попросив передати його «аптечку» у зону антитерористичної операції».

Аптечка містить 9 лікарських препаратів вартістю 118, 61 грн, а саме: «Септифріл», «Кофальгін», «Вугілля активоване», «Валідол», «Бальзамічний лінімент», «Аміцитрон», «Амброксол гідрохлорид», «Фармазолін» (2шт.).

Народний депутат України Олег Канівець на роздачі «благодійних аптечок» в Стрию каже: «Наш благодійний фонд «Добре серце» на теренах Львівщини працює вже п’ятий рік. Цьогоріч ми долучилися до Всеукраїнської благодійної програми «Добро – людям» та програми «Сприяння допомозі вимушеним переселенцям», яку підтримують Міністерство соціальної політики та Асоціація українських виробників ліків. На сьогодні вже сформовано близько 5 тисяч таких благодійних аптечок по усій Україні і 3 тисячі вручено потребуючим. Сподіваємося, що аптечки (до речі, випущені під маркуванням не для реалізації, а виключно для благодійної програми) стануть вам у нагоді як невелика підмога від держави, що не забуває про своїх громадян, які опинилися у скрутному становищі».

Юлія МЕДЮХ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин