Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Де совість міграційної служби?

Нещодавно, а саме 7 липня, мені довелося звернутися до державної міграційної служби м. Жидачева. А там зіштовхнувся з прихованим здирництвом грошей. Зарозумілий спеціаліст п. Ш. заявила, що за мої гроші, а з цього випливає, що зі сотень таких самих громадян, як і я, дівчатам треба назбирати на зарплату…

Обуренню моєму не було меж, коли почув, що для того, аби знятися з реєстрації з місця проживання, треба оплатити близько 30 грн з усіма банківськими послугами. І справа тут не стільки в грошах, як у елементарній справедливості.

Як і належить, я сам без будь-якої допомоги заповнив заяву та всі талони, простояв у черзі, пройшов процедуру звірки документів. І ось мені вручають клаптик паперу на оплату послуг ДП «Документ», до якого я гадки не мав звертатися за виконанням щонайменшої послуги. Так, саме ДП «Документ» завуальовано прижилося у структурі Державної міграційної служби і, як виглядає, у змові з працівниками міграційної служби приховано надає тільки платні послуги людям, які і наміру не мають користуватися його послугами, а хочуть без посередництва, напряму звертатися у міграційну службу, яка надає послуги безкоштовно, стягуючи тільки держмито.

Якщо у вас виникає потреба зареєструватися за місцем проживання або знятися з реєстрації, виготовити паспорт громадянина України або вклеїти фотокартки, не дайте себе ошукати. Хочете зробити це платно - тоді звертайтеся до ДП «Документ», який повинен все зробити за вас. Але знайте, що ви самі можете безкоштовно заповнити потрібні бланки. Для цього треба скористатися допоміжними стендами, де розміщені зразки, і вимагати пояснень, за що у вас вимагають оплату і за які послуги, можливо, вам не надані. А працівникам міграційної служби має бути соромно вимагати гроші на користь ДП «Документ», який вже давно у наших соціально-політичних реаліях треба «розлучити» з міграційною службою у різні приміщення, під різні дахи, і суворо карати тих працівників міграційної служби, які порушують вільний вибір і право мешканців району у наданні послуг паспортного сервісу.

Йосип Богдан, м. Жидачів.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин