Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На благодійному ярмарку в Жидачеві зібрано кошти на потреби військових

Жидачівські волонтери ГО «Народний легіон» ні дня не марнують, вони, як і рік тому, активно працюють для того, щоб наші військові, особливо з Жидачівщини, відчували надійну підтримку тилу. Чи не щодня у соціальній мережі facebook волонтери звітують про свою діяльність, публікують фотозвіти від наших військових, яким надходить наша з вами допомога.

Для того, щоб нагадати, що в країні все ще триває війна й допомога кожного сьогодні не менш важлива й потрібна, аніж рік тому, волонтери організовують різноманітні акції.

Так, 7 червня у Жидачеві відбувся благодійний ярмарок, на якому збирали кошти для потреб учасників АТО, зокрема на літню військову форму для наших земляків.

«Завдяки спільним зусиллям у нас все вийшло! Дивно чути, що люди втомились від війни. Так, війна триває вже понад рік, так, ціни зросли, так, важко... А подумайте, як там нашим хлопцям, які боронять наше з вами мирне життя?! От хто вже втомився, от кому важко! Так що ми вирішили: менше слів - більше діла! Організували благодійний ярмарок. під час якого відбувалися цікаві події, такі як фотопавільйон, виставка військової форми УПА і ЗСУ. Під час ярмарку ми виручили 4860 грн! Це доволі багато як для одного дня. Крім цього, завдяки небайдужим мешканцям міста, а особливо дітям, ми зробили ще одну дуже корисну справу – виплели маскувальну сітку», - розповіла волонтер ГО «Народний легіон», співорганізатор акції Ольга Петренко.

ГО «Народний легіон» висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до такої доброї справи, зокрема учням Жидачівського НВК за чудові патріотичні обереги-браслети, книжки ручної роботи та власні картини; Марічці Турик, Марічці Романюк та Оксанці Голомші - за браслети ручної роботи; Ірині та Діанці Водяницьким - за домашні пряники; сім’ї Матусек - за постійну допомогу; Надії Герезі - за 25 л такого доречного узвару; Жидачівській ЗОШ №2 - за каркас для маскувальної сітки; власникам магазинів «Примха» та «Перлина Карпат», магазину «22-й».

Організували та провели захід Ольга Йонка, Ірина Гебра, Віталій Танцюра, Роман Стадник, Ольга Маркевич, Богдана Пеняк, Мирон Дубик, Ірина Підлісецька, Юрій Гедзович, Роман Романів, Володимир Гаврон.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин