Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Через подорожчання пального перевізники хаотично піднімають ціни або корегують графіки руху

Підвищення курсу долара, а за ним і стрімке подорожчання бензину та дизпалива вплинули на ріст не лише цін на продукти, а й на якість пасажирських перевезень.

Так, у районі на деяких маршрутах, за повідомленнями пасажирів, проїзд без попередження зріс на 2 гривні (напрямок Львів - Жидачів через Ходорів), а на інших маршрутах автобуси їздили з порушенням графіку, збільшуючи інтервал руху більш як на півгодини (на напрямку Львів - Жидачів - Журавно).

До редакції часопису телефонували мешканці Заріччя, Демянки-Наддністрянської зі скаргами на те, що з 7 до 8.30 години ранку не курсували автобуси до райцентру. 3 березня через переповнені автобуси та відсутність одного вранішнього рейсу жителі Бережниці зранку не змогли вчасно добратись на роботу до Жидачева. Ті, хто не «заліз» у переповнені автобуси, змушені були викликати таксі. Того ж самого дня не було автобуса після обіду з 16 до 18 години, зауважив сільський голова с. Бережниці Гнат Кухта.

У вівторок, 3 березня, ці питання порушувались під час наради, яку провів перший заступник голови Жидачівської РДА Василь Татарин. На нараді були присутні представники Стрийського, Миколаївського та Жидачівського автотранспортних підприємств. Під час засідання також розглянуто питання оптимізації мережі автобусних перевезень з метою забезпечення належного транспортного зв’язку з населеними пунктами району та налагодження транспортного зв’язку з тими селами, які сьогодні не обслуговуються перевізниками.

4 березня, реагуючи на скарги пасажирів, до с. Бережниці виїхали перший заступник голови РДА та члени робочої група з перевірки дотримання перевізниками правил перевезення пасажирів на території Жидачівського району, щоб проконтролювати дотримання графіків руху водіями, що курсують на маршруті №234. Мабуть, з цією ж метою приїхав цього ранку й директор ВТП ТОВ «Жидачівавтотранс» Степан Глушій, автобуси якого власне й обслуговують цей маршрут.

З 7 до 9 ранку автобуси курсували згідно з графіком. Навіть більше, адже на рейс чомусь виїхав автобус, якого, відповідно до графіку, не має бути. До слова, ця маршрутка виявилась єдиною в цей час-пік напівпорожньою. Ті ж автобуси, що їхали за графіками, були переповнені пасажирами вщерть.

Під час розмови з директором ВТП ТОВ «Жидачівавтотранс» дізналась, що з квітня, після підписання відповідного розпорядження голови Львівської ОДА, буде збільшено тарифи на проїзд. Вартість проїзду може зрости й до 8 гривень.

Ріст цін на проїзд зумовлений значним зростанням вартості пального, що 26 лютого сягнула 30 грн за 1 літр. Наразі перевізники, за рекомендаціями ЛОДА, оптимізуватимуть наявні графіки. Так, «Жидачівавтотранс» планує об’єднувати вечірні рейси. Це тимчасові заходи, запевнив Степан Глушій. Скарги на погіршення якості перевезень надходили з різних районів області. Як повідомляють у ЗМІ, 26 лютого значна частина автобусів Мостиського, Золочівського та Перемишлянського районів не виїхала на рейс через високі ціни на пальне.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин