Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

З Жидачева до Щастя

4 лютого з м. Щастя повернулася інша група волонтерів, зокрема Володимир Микитин, Роман Волицький, Іван Гивель та житель с. Пісочного Іван Коломієць.

Два мікроавтобуси, вщерть наповнені передачами для бійців, цього разу виїхали на схід з Жидачева та Стрия. Наші волонтери відвідали військових у Лисичанську, Щасті, Новоайдарі, Сєвєродонецьку, с. Капітаново. Як розповіли нашим хлопцям бійці, які дислокують в с. Капітаново, до них досі волонтери не заїжджали, тому дуже зраділи отриманим пакункам.

Окрім продуктів харчування, для бійців, які дислокуються у згаданих містах, відвезли термобілизну, маскувальні сітки, адресні посилки. Зокрема для бійців з Ходорівщини Тараса Даниліва, Петра Мотрука, Олега Христича, Ігоря Макуха та Богдана Кушніра з Гніздичева передали іменні бандеролі.

Зібрати необхідні речі, як завжди, допомагають небайдужі люди, зокрема шкільний колектив Ходорівської ЗОШ №3 (овочі, маскувальні сітки, сухі борщові набори). Жителі з різних сіл Журавнівщини та Жидачівщини, зокрема з Облазниці, Антонівки, Смогова, Млиниськ, Корналівки (з цього невеличкого села з кожної господи передали пакунки), Володимирців, Подорожного, Сулятич, Монастирця, Рогізна, Бережниці, Буянова, Старого Села, Дубравки, Протіс, Лискова, Зарічного, Корчівки, Сулятич, Новошин, Турад, смт. Журавна, передавали продукти, консервації, теплий одяг. Не стояли осторонь, а всіляко сприяли поїздці сільські голови Степан Федан, Юрій Ольшанецький, Володимир Ємець, Василь Семчишин. Допомогли в організації збору й продавці сільських магазинів. Одразу на заклик волонтерів відгукнулися колектив Антонівської школи, підприємці з Гніздичева та Журавна, зокрема Павло Феденьків, Ігор та Ольга Хаї. Долучилось до збору й ПАТ «Кохавинська паперова фабрика», яке передало засоби гігієни та допомогло заправити мікроавтобуси для такої далекої поїздки.

Велику партію надзвичайно потрібних для солдатів, військових медиків передали українці з м. Сіракузи, що в штаті Нью-Йорк США. Жителі цього міста разом із пластунами та місцевими священиками зібрали та передали через Романа Волицького 38 ящиків гуманітарної допомоги: там і термобілизна, і рукавиці, шапки, шкарпетки, різноманітний медичний інвентар для поранених, медикаменти, медичний одяг. Все це волонтерами передано за призначенням.

Фінансову допомогу надали жителі Монастирецької сільської ради, які зібрали 3750 грн, та жителі с. Тернавки – 1150 грн.

Гнітюче враження справляє зараз територія України, де вже одинадцять місяців тривають бойові дії. Люди, а найгірше діти, звикають до життя під постійними обстрілами, розповідають волонтери. Допомоги, моральної підтримки потребують і наші військові, які день і ніч стоять на захисті України. Тому волонтери не засиджуватимуться у теплих домівках, а знову готуються вирушати в дорогу.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"