Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Гостинці з Жидачівщини українським бійцям

Для волонтерської групи, яку очолює Назар Татумир, це вже п’ята поїздка на схід України. Волноваха – Касьянівка – Сартана – Маріупольський аеропорт –– це далеко неповний перелік місць, звідки днями повернулися Василь Балян, Зеновій Казимирів, Назар Татумир. Більш як 3 тисячі кілометрів небезпечного й важкого шляху долали не даремно, доставивши все, що передали небайдужі краяни: продукти, теплий одяг, бушлати, балаклави, рукавиці, взуття. Волонтери побували в гостях у бійців 99-го, 703-го, 309-го полків, в батальйоні УНА-УНСО.

У 703-тьому інженерно-саперному полку проходить службу наш краянин, депутат Жидачівської районної ради Владлен Павлинський. Днями воїнів відправили в околиці Дебальцевого, де тривають бойові дії.

Споряджав волонтерську групу шкільний колектив Ходорівської ЗОШ №1, який майже повністю завантажив один із мікроавтобусів. Також допомогу надавали Галина Кравець, Володимир Шевчук, працівники Народного дому м. Ходорова. З Новосільців постійно передають овочі. У заправці мікроавтобусів сприяє Микола Томін.

За кількаденну подорож буремним сходом волонтери бачили всі пори року: і сонце, і дощ, і мороз. Розповідають, що бійці з передової просять також дощовики, ліхтарі. Самі ж волонтери потребують дизпаливо, щоб заправляти мікроавтобуси. Адже після нетривалого перепочинку знову планують вирушати в дорогу.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин