Передплата друкованого видання на 2020 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівщина вшанувала загиблих у Волновасі

Близько трьохсот жителів міста та району 18 січня у Жидачеві на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку акцією «Я - Волноваха» вшанували 13 невинних жертв обстріляного сепаратистами пасажирського автобуса в м. Волновасі.

Ініціаторами всеукраїнського віче виступили активісти громадських організацій «Народна самооборона» та «Спільна ініціатива молоді».

Хвилиною мовчання учасники віче пом’янули загиблих, а після виконання Гімну запалили лампадки. П’ятеро священиків різних конфесій відправили панахиду за всіма жертвами війни: мирними і військовими.

Серед присутніх були учасники АТО. Вони звернулися з проханням до людей насолоджуватися мирним небом над головою, проте не забувати, що на сході є вояки, які потребують їх підтримки, особливо моральної. Один з організаторів акції - Тарас Матвіїв у зверненні до присутніх наголосив, що сильніше кулі ранить тільки байдужість.

Дійство завершилося флешмобом . Люди вийшли до пам’ятника з плакатами: «Я – Щастя», «I am Ilovaisk, Je suis Lugansk» та подібними, щоб привернути увагу світу. А такі написи як «Я - Крути 1918»,» Я - Маківка 1915», «Я - за дієві Збройні сили України» нагадали, що в Україні живуть сильні та незламні хлопці. Ці герої не здалися тоді і нині будуть стояти до перемоги.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"