Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Жидачівській ЗОШ №2 встановлено спеціалізоване обладнання для кабінету превентивної освіти

Напередодні Дня вчителя, 4 жовтня, у Жидачівській ЗОШ № 2 відбулося урочисте відкриття тренінгового кабінету превентивної освіти. Директор школи Оксана Мальцева привітала колег з професійним святом і з цією подією, якій передувала перемога у Всеукраїнському конкурсі «Кращий захист моделі превентивної освіти».

Отець Стефан Гарасимів благословив педагогів та учнів на плідне навчання й наголосив на важливості праці педагогів, котрі виховують свідомість майбутніх громадян України. Учні привітали вчителів віршованими рядками і душевними пісням. Опісля спільної молитви отець Стефан освятив новий кабінет, а заступник міського голови Жидачева Ярослав Гаврильчук та президент шкільної республіки «Модерн» Ангеліна Глух урочисто перерізали стрічку. До просторого, світлого, цікавого кабінету запросили гостей свята. Ярослав Гаврильчук, вітаючи освітян, побажав, щоб учні, черпаючи нові знання у щойно освяченому кабінеті, виростали достойними членами жидачівської громади. До щирих привітань долучився також директор музею історії і мистецтва Жидачівщини Степан Ревуцький.

Заступник директора школи Оксана Блага та вчитель з основ здоров’я Мирослава Гайда розповіли про участь у проекті, який започаткували Міністерство освіти і науки України спільно з Представництвом європейської освіти в Україні. Жидачівська ЗОШ № 2 стала єдиною переможницею з усіх шкіл Львівщини. Завдяки конкурсу «Кращий захист моделі превентивної освіти» цей навчальний заклад отримав нові парти, стільці, шафи, коркові дошки і фліп-чарти для тренінгового кабінету превентивної освіти (на загальну суму 10770 грн.).


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин