Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Лети, голубе миру!

20 вересня у Бережницькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася акція до Міжнародного дня миру, утвердженого генеральною асамблеєю ООН та оголошеного Президентом України. У 2014 році ООН обрала тему «Право народів на мир», щоби ще раз наголосити на важливості принципів права народів на мир та утвердити думку – прогрес людства залежить від миру та безпеки.

Участь в акції узяла вся школа. На лінійці оголосили про порядок проведення представлень, проектів та флешмобів. Усі разом з рукою на серці заспівали Державний Гімн держави і свято розпочалось. Молодші школярі презентували свої малюнки, газети, вирізаних голубів. «Пригощали» жовто-блакитними вареничками третьокласники. Цікавою була їх квіткова композиція, яку педагог І. В. Квасній представила у чоботі окупанта. Кетягами калини та побажаннями миру, добра, справедливості на жовто-блакитних стрічках прикрасили віночок восьмикласники з класним керівником О. В.Василик. П’ятикласники квітами жоржин, чорнобривців, сальвій викладали слово «мир» із класним керівником І. М.Божак. Шестикласники малювали на асфальті, семикласники – із чорнобривців склали великого голуба, дев’ятикласники, усі без винятку, із класним керівником М.І. Зваричем запустили голубів у небо. Десятий та одинадцятий класи виготовили карту єдиної Української держави. Старшокласники взяли участь в акції «Лист пораненому». Учні бажали воїнам миру над головою, швидкого повернення додому, де їх чекають матері, дружини з діточками, сестри. З уст школярів лунали обіцянки молитися за них, за тих, хто взяв на себе сміливість захищати кордони рідної України, залишивши домашній затишок тепло рідного дому та смачну їжу. Учениця 10-го класу Софія Телішевська написала лист-звернення, передавши свої почуття та побажання у поетичному слові.

Прийнято рішення малюнки та вироби молодших школярів, а також листи старших передати воїнам, що перебувають у зоні АТО. Ми гордимося і нашими односельчанами Р. Корецьким, М. Семеном, В. Чорним та усіма, хто став на захист миру в Україні. Слава героям!

Н. Федоляк, заступник директора з виховної роботи Бережницької ЗОШ І-ІІІ ст.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин