Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«О, рідне місто, ти моя колиско…»

По-особливому привітати рідне місто з такою вагомою датою як 850-ліття з часу першої літописної згадки вирішили й бібліотекарі районної центральної бібліотеки. 19 вересня перед входом до храму книги вони організували краєзнавчий вернісаж під назвою «О, рідне місто, ти моя колиско. Люблю тебе всім серцем і душею!»

 

Відкриваючи виставку, завідувач відділом обслуговування бібліотеки Галина Дереш запросила гостей та просто перехожих більше дізнатись про історію та сучасність міста, переглянувши добірку видань із книжкової виставки «Рідний край: мандрівка завдовжки у кілька століть». Центральною книгою та об’єктом цього вернісажу став також «Вишиваний кобзар», народжений спільною творчою роботою бібліотекарів із цілого району. Привітав учасників вернісажу та подякував організаторам за такий чудовий захід міський голова Володимир Левко.

 

А тим часом до уваги гостей представили мистецькі роботи як активних і талановитих читачів, так і самих бібліотекарів. На вернісажі виставили художні роботи Михайла Романіва, Світлани Дрогоюицької, та Лесі Снігури, композиції з бісеру Віти Федючки, Орисі Вдовичин, Богдани Дереш, Марти Янкович, вишивки з бісеру Тетяни Янкович, Галини Левицької, Василини Ремез, Орисі Найди, Анастасії Косюри, Катерини Будзінської, роботи, виконані технікою декупаж, Орисі Вдовичин, Оксани Левицької та Анастасії Косюри. Свої роботи, виконані у стилі кензаши (декоративні елементи з лент), представила й мешканка Луганщини з м. Красний Луч Стефанія Павлів, уродженка с. Рогізна. До ювілею міста п. Стефанія виготовила напис «Жидачеву - 850» у синьо-жовтих тонах. Спеціально для святкової події пошила сукню та оздобила її власноруч виготовленими декоративними виробами.

Пані Стефанія разом із чоловіком залишили рідну домівку в Красному Лучі, де прожили 20 років, і повернулися до матері. «Дуже важко полишати і дім, і роботу й починати нове життя… Але нічого, не втрачаємо надії», - з оптимізмом каже п. Стефанія. У Красному Лучі жінка працювала в школі мистецтв, а сьогодні змушена виконувати зовсім нежіночу роботу – різати деревину на одному із жидачівських підприємств.

Той факт, що місто Жидачів потроху набуває рис європейського міста, демонструє своїми роботами й молодь. Так, учні Жидачівського НВК представили своє бачення сучасного Удеча, до того ж подали його англійською мовою під назвою «Жидачів: славне минуле, величне майбутнє».

«Місто, яке я люблю» - така назва картини, яку крейдою на бруківці впродовж дня малювали і вихованці ДНЗ «Калинонька», і учні міста.

Під кінець заходу багато робіт, виставлених на мистецькому вернісажі, було розкуплено. Тож деякі автори, окрім задоволення, отримали ще й приємний гонорар за свою працю.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин