Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Бібліотеки: книги, Інтернет і люди

Жидачівська районна централізована бібліотечна система налічує 91 бібліотечну установу. В системі функціонує 2 центральні бібліотеки, 2 міські, 4 селищні, 80 сільських бібліотек-філій, в 3 сільських бібліотеках тимчасово призупинена робота. Всього в системі працює 112 бібліотечних працівників. Неповний робочий день у 63 працівників.

У центральній бібліотеці та міській бібліотеці-філії для дорослих м. Ходорова працюють юнацькі кафедри, в структурних підрозділах селищних бібліотек – дитячі відділи. Працівники бібліотечних установ ведуть свою роботу, популяризуючи художнє слово, висвітлюючи історичні події та пам’ятні дати. В бібліотеках проводяться різноманітні масові заходи: літературні вітальні, читацькі конференції, обговорення книг, презентації книг та інші заходи.

Працівники бібліографічного відділу готують та видають бібліографічні посібники: дайджести, пам’ятки користувачам, списки нових видань, якими послуговуються наші читачі.

Важливе значення для користувачів бібліотеки, а також її працівників має те, що в бібліотеці у 2004 році почав свою роботу Інтернет-центр, відкритий за підтримки Посольства США в Україні. Завдячуючи програмі «Бібліоміст», 4 бібліотеки отримали 10 комп’ютерів, 4 принтери, 4 сканери, 4 комплекти мережевого обладнання. Це дало змогу покращити доступ населення до інформації, сприяло розвитку інноваційних послуг, тим самим підсилюючи роль бібліотек як важливого осередку розвитку громади.

В День бібліотек 30 вересня 2011 року відбулися урочисті відкриття пунктів безкоштовного публічного доступу до Інтернету в центральній районній бібліотеці, бібліотеках-філіях м. Ходорова, смт. Гніздичева та Журавна.

Бібліотекарі пройшли навчання в тренінговому центрі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки з метою підвищення якості послуг для відвідувачів.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин