Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Від меценатів із Жидачівщини вже другий автомобіль для бійців АТО

У серпні жидачівські підприємці, скооперувавши свої зусилля, придбали та передали у третій батальйон дев’ятої роти 80-ї Аеромобільної бригади автомобіль. Поки що цей позашляховик лише чекає на своє перше бойове завдання.

 

А ось переданий у понеділок, 16 вересня, «залізний кінь» вже встиг проявити себе в «гарячій точці». Цей позашляховик для потреб бійців АТО передав уродженець с. Монастирця Микола Попович. Таким чином він вирішив внести і свою вагому лепту допомоги українській армії. Після того, як автомобіль підрихтували та заправили небайдужі жителі району, волонтери з ГО «Жидачівська районна «Народна самооборона» передали його безпосередньо бійцям «Айдару».

 

«Коли до мене звернулися за порадою, в який батальйон найкраще передати автомобіль, то, звісно, перш ніж визначитися, зробив невеличке опитування, й більшість схилялась до єдиного – за максимальним призначенням його використають бійці «Айдару». І справді, щойно ми його передали, як то кажуть із рук в руки, як буквально наступного дня позашляховик вже знаходився у зоні ведення АТО», - розповідає волонтер Володимир Гаврон.

«Микола постійно цікавиться життям рідного села, як може підтримує добрі починання. У різний спосіб допомагає школі, завдяки його посильній допомозі вдалося відкрити дитячий садочок, тому такий гідний поваги вчинок з його боку цілком закономірний», - каже про односельчанина Роман Артемчук.

Тим часом волонтери «Допоможи фронту» у м. Жидачеві та члени ГО «Жидачівська районна «Народна самооборона» кожного дня працюють на забезпечення наших бійців.

17 вересня волонтери відправили шість посилок, спорядили Андрія і Василя з Отиневич, Василя з Гніздичева і Василя з Вільхівців. Дещо доокоплектували прикордонника Віталя Цибулю. Волонтери вдячні колективу Ходорівської залізниці, який зібрав і передав 6000 грн на спорядження хлопців з Бортник, а також Роману й Ірині Устрицьким (200 грн). А день перед тим допомогли старенькій матері, яка перенесла дві операції й змушена ще й сина самотужки відправляти на війну. Завдяки жидачівським волонтерам її син поїде на війну забезпечений надійним бронежилетом, шоломом, змінною формою, осіннім бушлатом, теплою білизною, дощовиком, ліками та іншими потрібними речами.

Хоча волонтери працюють у поті чола кожний день, все ж знаходять час і на те, щоб провести «курс молодого бійця». Наразі це лише перші спроби, хоча потреба в тактичних навчаннях дуже велика, й сьогодні навики оборони та надання першої медичної допомоги актуальні як ніколи.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"