Допомагаємо армії: хто гривнею, а хто й автомобілем

На Жидачівщині не припиняється робота волонтерів, які за підтримки благодійників продовжують забезпечувати наших захисників військовою амуніцією, продуктами харчування. Спільна біда гуртує й об’єднує.

Активно допомагають армії жителі району, колективи установ, організацій, підприємств, а особливо підприємці, представники малого та середнього бізнесу.

 

Неодноразово ми писали про значні суми коштів, які надходять від різних приватних підприємців, керівників підприємств на підтримку наших земляків та загалом на українське військо. Кожний розуміє, що від того, наскільки буде добре забезпечена українська армія, настільки швидко ми вигженемо з рідної землі ворога.

 

Черговим промовистим доказом того, що підприємці готові матеріально підтримати армію, став цінний недешевий подарунок – позашляховик. «27 серпня підприємці Жидачева подарували його нашим військовим у третій батальйон дев’ятої роти 80-ї Аеромобільної бригади. «Десантура його трохи переобладнає й матиме маневрового бойового коня», - зазначає Володимир Гаврон.

Тим часом 27 серпня жидачівські волонтери повезли до Мукачева і Ужгорода бронежилети та спорядження для гірських мотострілків.

А 21 серпня вони відправили велику посилку вагою 350 кг. Це продукти, які зібрали в супермаркеті «Рукавичка» завдяки активності і небайдужості мешканців Жидачівщини. Зібрані волонтерами продукти поїхали у східному напрямку до військових на передову в місця, де вони найбільше потрібні.

Надрукувати