Екскурсія-сходження на Говерлу

Якщо розповісти про гори – це нічого не сказати, бо гори треба бачити. Це захоплення, красу, чистоту гірського повітря, водоспади, гірські кришталево чисті ріки – це все неможливо описати та переказати словами. Не передасть цього й жодне фото. Щоб все це відчути, насолодитись красою, є один метод – поїхати в Карпати самому.

 

Говерла – найвища та найпопулярніша гора України. Красива і байдужа, вона роками притягує до себе туристів. Похід на Говерлу завжди захоплював величчю краєвидів, які сягають сотні кілометрів. Це можливість випробувати свої сили та побачити Карпатські гори у всій красі.

25 серпня учні Межирічанської ЗОШ разом із вчителями Л. І. Гладкою, Н. І. Зборовською, Ю.З. Дживою. І. В. Шевченко, Н. Я. Ференц та Р. М. Балабан здійснили екскурсію-сходження на Говерлу. До них приєдналися ще деякі молоді та ініціативні люди, зокрема Юра Гринишин, Юра Пиріг, Роман Пауш, Вікторія Гладка, Андрій Щербаков, Орест Щербаков та вчителька Рогізнянської школи Л. О. Майкут.

Стартовий пункт пішохідної мандрівки – спортивна база Заросляк, що находиться біля підніжжя Говерли. Спочатку наш маршрут розпочався смерековим пралісом. Поступово ліс рідшав, і почалася альпійська зона. Звідси відкрився чудовий вид на Чорногірський масив та каскад Прудських водоспадів. Підйом на Говерлу зайняв не одну годину, проте зусилля варті того. З висоти 2061 мера ми змогли насолодитися карпатськими пейзажами та відчути себе вище всіх.

Важко передати весь зміст позитивних вражень під час першого підкорення Говерли, їх просто треба відчути.

Ходіть у гори сім’ями, з друзями, дітьми. Привчайте їх до прекрасного, учіть любити та поважати природу, берегти її, бо вона у нас одна.

І те, що ми залишимо нашим дітям , - у наших руках. Усім гарних походів, настрою, вражень. Живемо тільки раз – не забувайте про це.

Надрукувати