Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Учні з Бережниці підняли національний прапор на горі Говерлі

Уже традицією для учнів та вчителів Бережницької СЗШ стало щорічне підкорення найвищої точки України – гори Говерли. Цього літа ініціаторами поїздки були вчителі фізичної культури Микола Григорович Телішевський і Ярослав Іванович Гаразд, вчитель географії Ярослав Пилипович Пришляк, також їм склали компанію випускники школи.

Підкорення гірських вершин – справа дуже цікава і захоплююча. Гори вражають своєю красою і могутністю. Туристи приїжджають іноді за тисячі кілометрів, щоб подивитися на цю красу і відчути всю фантастичну атмосферу Карпат. Серед різноманітних маршрутів найпопулярнішим є сходження саме на гору Говерлу. Це підкорення не з легких, адже не кожному до снаги піднятися на висоту понад дві тисячі кілометрів, проте неймовірні враження залишаються на все життя.

Дивовижні перепади температури та зміна пейзажів, комбінації трав і квітів з камінням і піском, велетенські хмари і палюче сонце, котрі чергуються кільканадцять разів протягом підйому, - такою нам запам’яталася славнозвісна Говерла. Вітер у горах справедливо вважають цілющим, адже він додає енергії та дарує людям частинку величності гір.

Говерла є одним із символів України. Здавна існує традиція підняття на вершині Говерли українського національного Прапора України, що ми і зробили. Також у нашому виконанні пролунав Державний Гімн. Не обійшлося тут і без гімну села Бережниця.

Христина Шеремета.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин