Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Волонтери та благодійники продовжують підтримувати наших військових

Волонтери із ГО «Жидачівська районна «Народна самооборона» разом із благодійниками та небайдужими жителями району не припиняють допомагати нашим землякам-військовослужбовцям, які вже мало не півроку захищають цілісність України від проросійських терористів.

 

Цей тиждень для волонтерів був надзвичайно продуктивним, багато речей вдалося закупити, спорядити і відправити у посилках нашим військовим. Зрештою судіть самі.

 

Володимир Гаврон:

- Почнемо з того, що 2 серпня з нагоди Дня високомобільних десантних військ земляки із-за океану переказали кошти на гостинці нашим військовим. Це, зокрема, Ольга Михайлюк із сестрою Оксаною Найдою - 1000$, Світлана Білас із Олегом Серафином - 400$, родина Височанів із Філадельфії - 100$, пані Люба Лукащук - 1000 грн, Роман Просікіра - 300 грн, Юрій Гедзович – 200 грн. Дякуємо всім небайдужим нашим краянам, які навіть із-закордону підтримують своїх земляків на батьківщині у важкий час.

Понеділок 11 серпня був багатий на події. Відпровадив кума ст. лейтенанта Олега Давидчака до війська. Пишаємось ним! Далі, як звично, поїздка до Львова на зустрічі й придбання амуніції. В цей день закуплено або проплачено: наколінники (20 пар на 200 євро), наплічники (на 60 євро), прилад нічного бачення - 3шт. (на 9090 грн) і батарейки до нього (це ще 350 грн), взуття військове 4 пари (1400 грн), 10 комплектів форми британки і 5 курток до них (3851 грн), розвантажувальні нагрудні жилети до АК 5 шт. (1902 грн). Української символіки купили на 305 грн. Транспортні витрати за цілий день (280 км) – 370 грн. Разом 21896 грн.

Крім цього, зібрано, запаковано і відправлено чотири посилки: для хлопців з «Айдара» - 3 прилади нічного бачення та батарейки для них, 3 ліхтарі, 3 гольфи, 5 футболок, 2 ручних годинники. Ця передача стала можливою за великої активності і фінансової допомоги волонтерок Христини Наконечної та Ірини Пшик із м. Ходорова. Також для Богдана з с. Дуліб і Володимира з с. Лівчиць в 24-ту окрему моторизовану бригаду - 1 прилад нічного бачення (батарейки до нього), акумулятор і зарядний пристрій, солярний зарядний пристрій для мобільних телефонів різних моделей від сонця, військова форма, 5 українських прапорів, 2 ножі, тактичні окуляри, футболки, гольфи, дощовик, 2 годинники, 2 пакети першої необхідності, 1 ліхтарик, солодощі.

Для Мар’яна з с. Володимирців з 24 ОМБ - намет трьохмісний, взуття, форма, ліхтарик, годинник, солодощі і продукти.

Для Назара з смт. Гніздичева відправили в Миргород пару взуття.

Приємно, що українці з-за океану переживають за долю нашого війська значно більше, ніж українські олігархи, і допомагають нам грошима: Мороз Оля, Мороз Любомир, Легенька Дана, Станів Ірина – по 100$, Сивик Наталя, Сабадашка Людмила, Служинська Марія, Симоні Наталя - по 50$, Дідух Тарас - 60$, родина Смолинець, земляки з Дрогобича, - 300$, п. Найда - 140$. Дякуємо за розуміння та допомогу!

12 серпня формували спорядження за потребами для наших із 80-ої Аеромобільної бригади, а їх 16 осіб. У десантника має бути все необхідне, і ми про це дбаємо. Кожному приготували ось такий перелік: наплічник, бронежилет, шолом, взуття, форму в комплекті з курткою, балаклаву, ніж, тактичні окуляри, рукавиці, ремінь, ліхтарик, карімат, наколінники, дощовик, гумаки, футболку, гольф, пакет першої побутової необхідності і також продукти.

Вкотре дякую за допомогу нашій команді місцевих волонтерів, що допомагають ЗСУ: Юрію Гедзовичу, Роману Романіву, Ірині Гебрі, Роману Стаднику, Остапу і Андрію Яцикам, Юстині Вітик, Марії Іванчук. Без їхньої щоденної підтримки було б важко впоратися. Вони у свій вільний час приходять і допомагають збирати продукти, кошти, організовують акції – і все це в підтримку наших земляків, наших героїв, які захищають кордони України.

 


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин