Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Із Сімферополя до Грусятич переїхала родина кримських татар

Більше двох тижнів у с. Грусятичах живе сім’я кримських татар, окрім п’яти дорослих членів, тут проживають і двоє малолітніх дітей.

Тимчасовий притулок на Львівщині сім’я знайшла завдяки оголошенню в мережі Інтернет, яке розмістив уродженець села, розповідає сільський голова Олег Гавінський. Сільський війт постійно навідується до родини, сприяє біженцям у різних організаційних моментах. Зокрема допоміг отримати відповідні консультації щодо соціального захисту та працевлаштування, скерувавши їх до Жидачівського територіальному центрі соціального обслуговування та районного управління праці.

До незвичних сусідів звикають і селяни. Новоприбулих кримчан жителі Грусятич зустріли з щирою душею та відкритим серцем, одразу допомогли з продуктами, потрібними побутовими речами, ділиться О. Гавінський.

Кримськотатарська сім’я була приємно здивована таким гостинним ставленням. Зараз вони активно шукають роботу та розглядають можливість перебратися до більшого міста.

Проте, якщо все ж таки вирішать залишитися, додає сільський голова, в селі їм будуть раді.

Загалом у районі в Жидачівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) зареєстровано 14 осіб.

Окрім згаданої родини, кримських татар, переселенці з Криму, а також із Сімферополя тимчасово проживають у м. Жидачеві, щоправда, зараз вони тимчасово повернулися до Сімферополя.

У стаціонарному відділенні терцентру в смт. Нових Стрілищах перебуває чоловік 1952 р.н. із Сєверодонецька Луганської області. Також у с. Квітневому тимчасово проживає уродженець м. Керчі 35-річний Олексій. Хлопцеві запропонували роботу на Кохавинській паперовій фабриці, а житиме він у гуртожитку Жидачівського професійного ліцею.

Також у смт. Гніздичеві в родичів проживають і двоє дітей із Севастополя – сини військового журналіста Аліни Давидчак (про неї писав «Новий час» у номері від 21 березня 2014 р.).

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин