Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Ходорові освятили Алею пам’яті Героїв Небесної Сотні Львівщини

9 червня, коли християни відзначають свято Трійці, а галичани також поминають полеглих українських героїв, у Ходорові освятили Алею пам’яті Героїв Небесної Сотні Львівщини.

На 19 стовпцях встановлено гранітні плити з викарбуваними іменами наших сучасників, що загинули від куль снайперів чи були замордовані в час Революції Гідності. А це Юрій Вербицький (м. Львів) – викрадений невідомими з лікарні разом з активістом Ігорем Луценком. Замордоване тіло Юрія знайшли 22 січня на околиці с. Гнідин Бориспільського району Київської області; Роман Сеник (м. Турка) – під час штурму 22 січня на вул. Грушевського отримав важке поранення в плече. Помер у лікарні; Андрій Корчак (м. Стрий) – помер у лікарні від розриву внутрішніх органів після побиття «Беркутом»; Роман Варениця (Яворівщина) – застрелений на вул.. Великій Житомирській; Роман Точин (м. Ходорів) – загинув від вогнепального поранення в голову; Олег Ушневич (Дрогобич) – застрелений снайпером на вул. Інститутській; Ігор Костенко (Львів) – убитий в районі Жовтневого палацу; Йосип Шилінг (Дрогобич) – загинув від пострілу в голову; Богдан Сольчаник (Старий Самбір) – тіло знайдене на подвір’ї біля Михайлівського собору; Анатолій Жоловага (Дубляни) – убитий снайпером на вул. Інститутській; Володимир Жеребний (Рудки Самбірського району) – загинув від кулі снайпера на вул. Інститутській; Андрій Дигдалович (Сокільники) – снайперська куля пробила бронежилет навиліт; Богдан Вайда (Дрогобицький район) – загинув від пострілу снайпера на вул. Інститутській; Микола Паньків (с. Лапаївка) – смертельно поранений снайпером; Іван Бльок (Городок) – застрелений снайпером у серце; Володимир Топчій (Городоцький район) – загинув під час пожежі в Будинку профспілок; Володимир Бойків (Львів) – загинув на вул. Грушевського; Богдан Ільків (Щирець) – отримав смертельне поранення на Майдані; Ольга Бура (Буський район) – від отриманих важких травм померла у лікарні.

Не випадково місцем вшанування загиблих учасників Революції Гідності громадськість та міська рада вибрали майдан біля Ангела по центральній вулиці міста. Свого часу тут встановлено меморіальні таблиці, на яких викарбувано імена ходорів’ян, які загинули в роки національно-визвольної війни, були замордовані в тюрмах та померли на засланні.

Молебень та панахиду за загиблими колишніми героями та героями сучасності відслужили священики усіх парафій міста. На поминальні заходи були запрошені родичі загиблих героїв Небесної Сотні.

У заходах також взяли участь голова Жидачівської районної ради Ігор Кос, міський голова Ходорова Олег Коцовський, депутат Львівської обласної ради Андрій Кіт.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"