Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Жидачеві невдоволені водії пікетували місцеву автозаправку

18 квітня у Жидачеві місцеві активісти районної ГО «Народна самооборона», автовласники і просто небайдужі громадяни підтримали активістів сусідніх районів та всієї України й провели попереджувальне блокування місцевої АЗС ОККО. Основна вимога - зниження ціни на паливо.

«За останні декілька місяців відбулось значне подорожчання палива. Так, наприкінці січня ціна 1 л А95 становила 10,40-11,39 грн, станом на 16 квітня - 15,99 грн за 1 л А95 і 14,99 за 1 л дизельного пального.

Нашим блокуванням ми показали своє незадоволення бездіяльністю теперішньої влади в Україні і нафтотрейдерів, які спільно обдирають нас. Надалі ми разом будемо добиватись зниження цін до прийнятного рівня не тільки на паливо, але й на ліки та інші соціально необхідні товари», - повідомляють організатори пікету.

Автовласників по всій Україні обурює, що ціна на паливо не знижується, хоча курс долара вже тиждень як зупинився на позначці 11,60 грн. Активісти вимагають від власників мереж автозаправок знизити вартість пального на 2 грн і апелюють до рішення Антимонопольного комітету, що вказав на необхідності зниження вартості пального.

До зростання цін на автозаправках чутливі й перевізники, що займаються громадським перевезенням. Окремі водії вже говорять про «подорожчання проїзду у маршрутках з 1 числа». Щоправда, офіційних документів, повідомлень від власників маршрутів до Жидачівської РДА ще не надходило, оголошень про подорожчання проїзду й у самих маршрутках теж немає.

Нагадаємо, що затвердженню нових тарифів передує відповідна процедура, яка передбачає в тому числі й громадське обговорення змін у тарифах. Таке обговорення наразі не проводилося.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин