Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Зробимо Україну чистішою»

12 квітня понад 50 жидачівців взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою». Учасники акції зібрали понад 150 мішків сміття.

Вік учасників різний, починаючи від дітей, підлітків, молоді, людей середнього віку до поважних старших людей. Також були групи, які представляють місцеві спільноти та організації, а саме: парафіяни храму св. Воскресіння Господнього м. Жидачева, спільнота «Українська молодь Христові», Народна самооборона, МГО “Вектор”, театр “ЖМАТ”, Жидачівський козацький полк ім. Івана Виговського, а ще школярі та мешканці міста.

Учасники акції були розподілені по територіях прибирання. Розпочали з подвір’я храму св. Воскресіння Господнього. А далі прибирали територію правого берега річки Стрий, початок пасовища перед новим мостом і аж до початку дамби, береги «Комсомольського» озера, територію Замкової гори, меморіал «Борцям за волю України». Люди працювали радісно, весело, з натхненням. На спільно прибраній великій території зібрали понад 150 мішків сміття.

У цей же день, 12 квітня, з ініціативи молодих жінок-матерів відбулася толока «За переїздом». Її метою було оновлення дитячого ігрового майданчика і наведення ладу на його території. Жінки разом з дітьми й чоловіками дружно вийшли на толоку. До акції долучилися й інші мешканці мікрорайону. Результатом їх дружньої роботи стали пофарбовані і відремонтовані гойданки, зібране сміття і сухе листя, очищена прилегла територія.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"