Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Міжнародний день рідної мови

«21 лютого - Міжнародний день рідної мови, свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ». Такими словами розпочала святкову лінійку, приурочену Міжнародному дню рідної мови, директор Жидачівської ЗОШ №2 О. Т. Мальцева. 21 лютого весь світ святкує Міжнародний день рідної мови, день, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови.

 

Організатори святкової лінійки ознайомили школярів із багатолітнім тернистим шляхом українського слова, з боротьбою за виживання української мови, з її нищителями та безсмертними творцями. Палко і трепетно звучали віршовані рядки про рідну мову з уст юних українців. Діти усвідомили, що без мови немає народу, своїми серцями і душами відчули, яка красива та мелодійна наша мова. Вона — гордість українців всього світу. Бо ми нею розмовляємо, думаємо, пишемо, читаємо. Без неї не уявляємо свого існування, як і без України.

 

Свою причетність до боротьби за волю України, за власну державу школярі продемонстрували, запаливши свічки пам’яті за загиблими героями України на Майдані, та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Урочисту лінійку для старшокласників підготували учні 9-А класу (класний керівник І. Лесюк), для середньої ланки школярів - учні 6-Б класу, (О. Балита), для початкових класів - учні 3-А класу (О. Тижбір).

Урочистою лінійкою під назвою «Прилиньмо душею до перлин рідної мови» у школі розпочали місячник рідної мови, який проходитиме з 21 лютого по 21 березня. В рамках місячника у навчальному закладі проводитимуться різноманітні виховні заходи, тематичні уроки, конкурси, інтелектуальні ігри, голосні читання та вікторини, присвячені Міжнародному дню рідної мови та 200-літтю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин