Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Не тримайтесь за посади, вийдіть з Партії регіонів

З самого ранку, 23 січня, під адміністративним будинком, у якому знаходиться і Жидачівська РДА, прийшли зо два десятки жителів Жидачева, щоб подивитися в очі людям, які досі не висловили своєї позиції щодо подій останніх місяців. Майже три місяці, відколи триває Майдан, жителі району чекали на те, коли ж очільники райдержадміністрації вийдуть до людей і скажуть: «Ми з вами». Не дочекалися.

22 січня стало тим днем, коли переповнилася чаша терпіння. Люди самі прийшли з вимогами: висловити привселюдно свою позицію на найближчому віче; вийти з Партії регіонів; скласти свої повноваження. На роздуми дали кілька годин до 12.00 23 січня.

Так і не зустрівши представників РДА біля входу в адмінбудинок, люди зайшли в приміщення. Щоправда, перед цим голова Жидачівської РДА Сергій Коваль вийшов із робочого кабінету, але на розмову з людьми не мав часу, бо поспішав на нараду до області.

З пікетувальниками зустрілися обидва заступники - Роман Гриців та Володимир Пришляк, які запевнили, що вони на боці людей, що разом із жителями району, але як чиновники змушені коритися законам.

Зустріч тривала більше як півгодини. Видно було, що жителі міста не часто спілкуються із владою, адже в них накопичилось стільки запитань, на які вони хотіли почути відповіді, це і про дороги, і комбінат, безробіття, що мало не забули за головну причину свого візиту.

Після тривалих перемовин пікетувальники таки домоглися від Р. Гриціва та В. Пришляка обіцянки, що вони вийдуть на віче і висловлять свою позицію. Люди просили їх не триматися за посади і вийти з Партії регіонів. На прощання громадська діячка Марія Турченяк зняла портрет В. Януковича, що висів у кабінеті першого заступника голови РДА.

О 12 годині не дочекавшись на дану зранку представниками РДА обіцянку вийти до громади, найактивніші учасники, молоді жіночки та сивочолі чоловіки, рушили у будівлю РДА. Заступники Роман Гриців та Володимир Пришляк таки вийшли до людей. Та, крім інформації, з якої зрозуміли, що від влади на місцях нічого не залежить, відповіді на вимоги, подані їм зранку, громада так і не почула.

Люди ганьбили не тільки владу, а й тих, хто на виборах за 200 гривень продавав свій голос за цю партію.

Впродовж зібрання підходили люди, запалювали лампадки в пам’ять за загиблими у Києві, кидали у скриньку гроші на підтримку Майдану.

У цей час до редакції зателефонували й повідомили, що деякі керівники державних структур заборонили своїм працівникам брати участь у віче.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин