Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Наші на Майдані колядували

Три творчих колективи Жидачева 11-12 січня дарували Києву і майданівцям колядки, народні пісні, танці та звичаї, а оголошувала виступи наших земляків відома усім Руслана Лисичко, - ділиться враженнями про поїздку директор Жидачівського міського будинку культури „Папірник” Микола Микитин. Глядачі гучними оплесками зустріли запальні танці у виконанні старшої і молодшої груп народного колективу „Удеч”. Жидачівські танцюристи закликали танцювати разом з ними „ Подриґудзик”, „Снятинський весільний” та „Галицький веселий”.

Народна студія-театр „Живчик” під керівництвом художнього керівника Надії Кореновської продемонструвала театралізоване дійство, яке в період Старого Нового року (13-14 січня) дарує кожній господі, до котрої завітає, дотепні жарти й побажання добра, здоров’я, достатку, злагоди й миру у році, що приходить.

А народному гурту „Галичани” пощастило, мабуть, найбільше: їм випала честь співати на початку чергової години Державний Гімн України. Наші голосисті земляки також потішили слухачів колядками, народними та патріотичними піснями.

Незважаючи на втому, усі повернулися до Жидачева задоволені своєю працею, адже частинка таланту і праці кожного залишилися там, на Євромайдані.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"