Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Представники місцевого самоврядування Жидачівщини просять владу України схаменутися

26 листопада Жидачівська районна рада та Жидачівська міська рада на своїх позачергових засіданнях сесій прийняли звернення до Президента та Верховної Ради України з вимогою не сходити із євроінтеграційного курсу й підписати Угоду про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Перед адмінбудинком в центрі міста депутати Жидачівської міської ради у солідарність із активістами Євромайдану підняли прапор ЄС.

Після відкритого засідання сесії Жидачівської районної ради, де окрім звернення до керівництва держави також було рекомендовано головам місцевого самоврядування провести позачергові сесії на своїх територіях і направити відповідні звернення на адресу президента та Уряду.

Також при Жидачівській районні раді створена координаційна рада до якої ввійшли голови фракцій ради або їх уповноважені й які б мали допомагати бажаючим підтримати учасників протесту на Євромайдані дістатись до Києва.

Як повідомили в районній раді, яка тимчасово координує цю роботу до них звернулося 8 осіб, які висловили бажання поїхати на акцію протесту проти дій влади.

Інформацію про створення координайціної ради та організацію поїздок до Києва на #Євромайдан оголошено в ефірі місцевого радіомовлення.

Телефон за яким проводиться запис: 32-697 (приймальня Жидачівської районної ради).

Відомо, що найактивніші люди Жидачева не чекаючи на підтримку влади та громадських організацій, самоорганізувалися й виїхали до Києва.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"