Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Спершу освітили ями, а потім їх… засипали

Своїми силами, всупереч інструкціям, мешканці села Бережниці полатали дорогу обласного підпорядкування, яка проходить селом…

Той, хто хоч раз проїжджав через село Бережницю, своє «добре слово» в думках адресував у першу чергу дорожнім службам, а потім владі місцевій і взагалі владі: яма на ямі, подекуди ці ями глибиною 30 см…

- Мені вже набридло пояснювати і нашим, і проїжджим водіям, що дорога, яка проходить через село, не є у нашому підпорядкуванні, – висловлював ще напередодні свою головну біду сільський голова Бережниці Гнат Кухта. - Куди я тільки не звертався – все марно. Врешті, думаю, зробимо дві хороші справи самі: освітимо село, а разом з тим ями… Якщо хоч не залатані, то принаймні шофери бачитимуть їх і об’їжджатимуть. Так і зробили у трьох селах ради. У Бережниці дорогу освітили 100 енергоощадними лампами, у Заболотівцях - 46, у Журавкові - 35.

Людям це сподобалося, але, як кажуть, до хорошого швидко звикаєш. І коли, за словами голови, до нього звернулася ініціативна група з пропозицією «наша-не наша дорога, давайте полатаємо», він запропонував вирішення цього питання на громадський розсуд.

Той, хто минулої суботи їхав Бережницею, спостерігав досить дивну картину: біля 20 возів з кіньми, кілька мотоблоків, машини з причепами, завантаженими шутром. А по дорозі групи людей з лопатами та шуфлями закидають ями.

- Не повірите, - в глибині душі радіючи каже Гнат Гнатович, - близько 150 людей вийшло на латання дороги. Без примусу, самі. Чесно кажучи, я теж тут як мешканець села, а не війт. Дорога ж обласного підпорядкування, і фактично цей ремонт «незаконний». Але що тут незаконного: шутер надали місцеві підприємці, решта справи - громадські роботи на власних транспортних засобах.

Уже до 14 години дорога, яка проходить через село, була повністю «залатана». І хоч ремонтом це назвати важко, проте кожен автомобіліст подякує жителям села Бережниці. А ще, добавляє сільський голова, обійшовся ремонт майже задурно, бо і частували «бережницьких дорожників» місцеві власники магазинів.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин