Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вчителі та гості Антонівського НВК спробували себе у ролі пасічника

Згідно плану роботи районного методичного кабінету 8 жовтня на базі Антонівського НВК пройшов семінар вчителів трудового навчання Журавнівського та Жидачівського освітніх округів на тему: "Шляхи вдосконалення сучасного уроку з трудового навчання". Метою якого стало бажання вчителів трудового навчання збагатити свій педагогічний досвід про сучасний урок, шляхи його вдосконалення.

 

Також педагоги розглянули можливість впровадження варіативного модуля "Основи бджільництва" в старших класах. Адже всім відомо, яку роль відіграє бджільництво в сучасному світі модифікованих продуктів, коли з кожним роком на нашому столі стає дедалі менше екологічно чистих, природних продуктів. Синтетика та ГМО витісняють наші екопродукти завдяки дешевизні і легко доступності, тому потрібно дітей з малку привчати до здорового харчування.

 

Директор навчально - виховного комплексу Л. Гудзовата привітала учасників семінару, розповіла про навчальний заклад, про успіхи і досягнення учнівського і педагогічного колективів. А вчитель трудового навчання О.Федорович поділася досвідом роботи, фахово розповіла багато цікавого про сучасне бджільництво, до якого вона має безпосереднє відношення. Присутнім було представлено 9 сортів меду, а також пилок, пергу, прополіс, бджолиний підмор, маточне молочко, забрус, стільниковий мед, екстрат личинок воскової молі. Кожний із цих продуктів коротко охарактеризували, учасники семінару дізнались про цілющі властивості та технологію їх виробництва. Розповідь супроводжувалася мультимедійною презентацією.

Вчителі могли не тільки посмакувати і насолодитися асортиментом продуктів бджільництва, але й спробувати себе в ролі пасічника. Вони з великим задоволенням навощували рамки. День видався сонячним і учасники семінару мали можливість побувати на пасіці.

Підсумовуючи почуте і побачене учасники семінару разом із методистом районного методкабінету Г. Хомич обмінялися думками, наголошуючи на важливості цієї теми. Адже пропагуючи бджільництво, ми пропагуємо здоровий спосіб життя, здорове харчування, що слугує здорової нації.

Г. Гринчук, організатор виховної роботи.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин