Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

З книгою по життю

30 вересня в Україна відзначали Всеукраїнський день бібліотек

З нагоди професійного свята в Жидачівській районній центральній бібліотеці відбувся семінар «Сучасна бібліотека: орієнтири на успіх» для працівників РЦБС. Бібліотекарів району із професійним святом привітав керівник відділу культури і туризму Жидачівської РДА Зіновій Тимофтевич.

Жидачівська районна бібліотечна система, за інформацією її директора Віри Костирки, налічує 86 бібліотек. Центральна районна бібліотека, Ходорівська бібліотека для дорослих та дві селищні бібліотеки оснащені комп’ютерною технікою, отриману від «Бібліомосту, та мають підключення до мережі Інтернет.

Бібліотеки РЦБС впродовж року обслуговують 41 тисячу користувачів, видають 454 тисячі примірників видань.

Цей рік особливий для районної бібліотеки для дітей, яка відзначає свій ювілей – 65 років з часу діяльності.

У цьому році у відділ комплектування Жидачівської РЦБС надійшло 1198 книг на ч 56 тис. грн. Комплектування проводилось через Львівську обласну наукову універсальну бібліотеку. Розподіл книг здійснено між бібліотечними установами району.

У системі працює 117 бібліотечних працівників. «Бібліотека й досі залишається скарбницею людських знань, вона змінюється і розвивається, трансформуючись у сучасну інтелектуально-виробничу систему, необхідну як суспільству, так і кожному окремому користувачеві», - зазначає В. Костирка.

У бібліотеці завжди тримають руку на пульсі часу, відслідковуючи важливі події культурно-просвітницького життя не лише району, а й всієї держави. Більшість історичних подій, ювілеїв видатних діячів, письменників, сучасні проблеми розвитку держави розкриваються на виставках, переглядах, місячниках показу літератури.

Бібліотеки спільно із школами, Народними домами, гімназією, ліцеєм, громадськими товариствами працюють на досягнення максимального задоволення інтелектуальних потреб користувачів.

Працівники РЦБС проводять різноманітні масові заходи з популяризації книги, знань, сучасних джерел інформації.

Звісно, не обходиться й без проблем, серед яких фінансові негаразди, не вистачає коштів до кінця року на заробітну плату, працівники працюють не на повні ставки. Також не всі бібліотеки опалюються, не виділяються кошти на ремонти приміщень. Мізерні кошти надходять на передплату періодичних видань, придбання книг, що аж ніяк не сприяє поповненню книжкових фондів новими виданнями.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин