Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Водії та жителі Залісок вимагають ремонту аварійного моста

Водії на годину зупинили свій рух через аварійний міст у с. Залісках, щоб привернути увагу влади до проблеми, що загрожує життю та здоров’ю людей.

 

18 червня з обох боків аварійного моста через р. Дністер, що поблизу с. Залісок, вишикувалося кілька десятків автівок. Такою вимушеною зупинкою водії демонстрували, як небезпечно проїжджати аварійним мостом, покриття якого наскрізь провалюється і розходиться по швах. Також цією акцією водії виявляли своє невдоволення бездіяльністю Служби автомобільних доріг області щодо ремонту аварійного моста. Адже кожний день зволікання лише загострює проблему. Часткове латання ям, яке було проведене навесні, не поліпшило ситуації. Полотно руйнується.

Попри рішення координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень Жидачівської РДА, що відбулася ще 5 квітня, про встановлення й дотримання дорожніх знаків щодо обмеження руху великовагового вантажного транспорту по мосту в с. Залісках воно досі не виконане. Знаків про те, що міст аварійний, немає. Більшість водіїв, особливо далекобійники, заїжджаючи на міст, навіть не здогадується, що він аварійний. Єдине, що регулює тут проїзд, – знак переваги перед зустрічним рухом.

18 червня підтримати колег по нещастю зупинялися і далекобійники-одесити, і місцеві водії. Люди висловлювали своє невдоволення таким жалюгідним станом доріг. Запитували, за що вони сплачують податки?

Лише за годину акції з 19.00 по 20.00 мостом проїхало з десяток вантажних машин, кілька пасажирських автобусів, а легкових автівок - з півсотні. Скільки проїжджає впродовж дня автомашин через міст, сказати важко, але з побаченого - дуже багато, а це доказ того, наскільки важливим є цей відтинок шляху на автодорозі державного значення Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка.

Підтримати акцію приїхали депутати Жидачівської районної ради, які неодноразово порушували проблему аварійного моста в с. Залісках. На черговій сесії районної ради готується відповідне звернення з приводу стану доріг та мостів загального користування на Жидачівщині. Також на сесію районної ради запросили й начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Т. Сиротинського.

Минулого тижня проблему моста порушували й жителі с. Залісок перед журналістами телеканалу Zik. У коментарях телеканалу заступник голови Жидачівської РДА Володимир Пришляк зазначив, що як представник влади він звернувся у всі можливі інстанції щодо ситуації із мостом і найближчим часом вирішиться питання ремонту його верхнього покриття.

Андрій Чад, депутат Жидачівської районної ради від ВО «Свобода»: «Такою мирною акцією ніхто не перекривав проїзд через міст, люди хочуть, щоб влада почула їх і зробила реальні кроки щодо ремонту аварійного моста. Якщо до людей не дослухаються, не виключено, що перейдемо до більш серйозних дій».

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин