Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Міжнародне визнання жидачівських талантів

У рамках Програми з міжнародного співробітництва Жидачівщини на 2012-2015 роки учні нашого району взяли участь в екологічному конкурсі творчих робіт «Моя земля – чистий світ», організованому партнером Жидачівського району – Бендзінським повітовим старостовом (Польща) спільно з мерією та міською й повітовою публічною бібліотекою м. Бендзін.

 

Метою цього конкурсу було просування ідеї захисту навколишнього середовища, поширення знань про екологію, сприяння екологічному способу життя, прагнення до сталого розвитку та усвідомлення загроз для навколишнього середовища.

 

Крім школярів Бендзінського повіту і Жидачівського району, до участі в конкурсі були запрошені міста-партнери м. Бендзін – м. Клайпеда (Литва), м. Іжевськ (Росія), м. Кечкемет (Угорщина), м. Бассе-Хам (Франція).

Конкурс проходив у чотирьох вікових групах. Наші школярі взяли участь у двох вікових групах: І група – учні початкових класів, які представляли свої малюнки на тему «Екологічний монстр», та ІІ група – учні 4-6 класів, які подавали уже складніші роботи у вигляді книжечки, що містить розповідь й ілюстрації ручної роботи про утилізацію, переробку та сортування відходів, героєм якої є відомий літературний дитячий персонаж.

Учні нашого району подали на конкурс чотири творчі роботи. Дві з них було подано у І-й віковій групі вихованцями Жидачівського міського центру творчості для дітей та молоді Іриною Давидів і Марією Драбик й дві роботи у ІІ-й віковій групі – учнем Гніздичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Віталієм Гетьманським та колективом учнів Жидачівської гімназії ім. О. Партицького Мартою Кокотко, Богданою Феденко і Олесею Тріщ.

Відрадно, що саме наші юні таланти здобули перемогу: І місце у І віковій групі отримала Ірина Давидів, ІІ місце у ІІ віковій групі - учнівський колектив у складі Марти Кокотко, Богдани Феденко та Олесі Тріщ.

Переможці та всі учасники конкурсу нагороджені дипломами і подарунками, які було вручено 24 червня на святі останнього дзвоника представниками Жидачівської районної ради за дорученням організаторів конкурсу.

Від міжнародного визнання жидачівських талантів повертаємося до регіонального, або ще можна сказати «сусідського» визнання талантів.

У рамках проекту «Місцевий Економічний Розвиток Міст України», який реалізовується та території Жидачівського і Миколаївського районів та м. Новий Розділ за сприяння Федерації канадських муніципалітетів й фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку, 25-26 травня в м. Новий Розділ відбувся регіональний фестиваль-конкурс вокально-хореографічного мистецтва “Роздільські каштани” з нагоди 60-річчя міста. У фестивалі брали участь виконавці (вокалісти, гурти, ансамблі) української пісні та танцювальні колективи віком від 5 до 17 років.

Наш район на фестивалі представляли вихованці Жидачівського міського центру творчості для дітей та молоді (директор О. Полівчак), а також учні Гніздичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (директор І. Кузишин) та Волице-Гніздичівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. (директор Ж. Величко).

Юні артисти Жидачівщини вибороли шість призових місць у різних номінаціях, зокрема зразковий танцювальний колектив «Барви Удеча» Жидачівського міського центру творчості для дітей та молоді (керівник Л. Устрицька) - І місце, вокальне тріо «Чарівниченьки» Волице-Гніздичівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. (керівник Л. Паньків) – І місце у вокальних формаціях, вокальний ансамбль «Струмочок» Жидачівського міського центру творчості для дітей та молоді (керівник О. Дахній) - ІІ місце. Призові місця також зайняли солісти Христина Фрейдун – ІІ місце, Ярина Кухар та Вікторія Берсан посіли ІІІ-ті місця у відповідних вікових категоріях.

Усі переможці нагороджені дипломами, кубками та подарунками.

Віра Янклевич,

начальник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Жидачівської районної ради.

На фото: колектив Жидачівської гімназії ім. О. Партицького у складі Марти Кокотко, Богдани Феденко та Олесі Тріщ, який зайняв ІІ місце у ІІ віковій групі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"