Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Самоцвіти дитячих талантів

Наша земля багата талановитими людьми, що своєю працею звеличують її. Це композитори і вчені, літератори і художники, співаки та інженери. І привели їх до вершин слави наполеглива праця та дитячі зіркові мрії. Окружний проект «Я – талант» відкриває нові юні обдарування, які в майбутньому обов'язково поповнять ряди української зіркової еліти.

 

Проект започаткували члени окружного парламенту республіки «Крок», Жидачівського освітнього округу. Конкурс проходив у чотири етапи: перший під назвою «Коли співаю, я тоді існую, коли танцюю я тоді живу», другий – «Різдвяний вертеп», третій – «Творчість – це стан душі» та останній завершальний етап проводився під назвою «Поезія і музика – одвічна таїна».

 

Цього тижня перлинки юних мистецьких самоцвітів рясним дощем радували глядачів у Жидачівській ЗОШ №2 І-ІІІ ст. на завершальному етапі окружного проекту «Я – талант». У своїх талантах та вміннях змагалися школи Жидачівського освітнього округу. Активну участь у змаганні талантів взяли Жидачівські НВК, ЗОШ №2, гімназія ім. О. Партицького, Гніздичівська ЗОШ І-ІІІ ст., Волиця-Гніздичівська, Заболотівецька, Лівчицька, Зарічанська, Рогізнянська, Тейсарівська ЗОШ І-ІІ ст., участь лише в одному з етапів конкурсу взяли Рудянська, Бережницька ЗОШ І-ІІІ ст. та Межирічанська ЗОШ І-ІІст. Оцінювати учасників запросили компетентне журі, членами якого стали Н. Тріщ – дитяча поетеса, методист РМК відділу освіти Жидачівської РДА, Н. Кулик – знавець музики, методист РМК відділу освіти Жидачівської РДА, М. Кузишин – вчитель Жидачівської музичної школи по класу бандури, М. Найда – знавець народних інструментів, вчитель Жидачівської музичної школи.

Учасники вражали чудовим вокалом, авторським читанням поезій, вмінням грати на музичних інструментах.

Кожен талант був неповторним, не схожим на інший. За допомогою скрипки та власних навиків К. Маркевич та Х. Маркевич доторкнулись до найпотаємніших струн душі глядачів. Свій чарівний світ у авторських поезіях присутнім відкрили юні поетеси О. Вінтонів, В. Николин, С. Лемеха, І. Василишин, А. Бережнюк, Ю. Хомин. Бандура звучала у руках Т. Тріщ та В. Чопик. Під вправними пальчиками зазвучало фортепіано у виконанні Т. Карпової, Н. Гентош , С. Зеленевич, В. Вінтонів та…. Чарівні звуки саксофона лунали у виконанні А. Мельник та К. Петрів. На кларнеті присутнім заграв Ю. Паночко та зазвучав акордеон у вправних руках О. Романіва. Флейта заспівала у виконанні О. Арендарчука. Важко перерахувати всі художні номери, та кожен по-своєму був цікавим, змістовним й оригінальним. Найбільше оплесків дісталося дівчачому тріо із Тейсарова - Р. Гудима, В. Тирпус та В. Сапуга. Дівчата написали поезію про рідне село Тейсарів та поклали її на музику.

Найголовнішим завданням конкурсу було не пропустити та підтримати талановитих дітей.

Члени журі побажали юним митцям розкривати свої таланти, свій творчий потенціал і надалі виховувати характер, працелюбність, бійцівський дух, цілеспрямованість та волю до перемоги, впевнено підніматися сходинками до вершин майстерності.

Перемогу у проекті учні виборювали у двох категорія - серед шкіл – І-ІІ ст. та серед шкіл І-ІІІ ст. Серед неповносередніх шкіл перемогу здобула Рогізнянська ЗОШ. У змаганні талантів шкіл І-ІІІ ст. перемогла Жидачівська ЗОШ №2. Саме у цих навчальних закладах найбільше талановитих дітей району. Усі учасники отримали грамоти за участь у проекті.

Свято талантів закінчилось, але юні таланти ще тільки починають рости. І шкільна сходинка – це тільки перша сходинка в їхньому житті. І хай щороку поповнюються школи району новими талановитими зірочками, збагачується і розширюється шкільна галактика талантів.

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин