Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Народний депутат звітує перед виборцями

Законопроекти про відзначення 850-річчя м. Жидачева, введення у паспортах графи «національність» та розірвання газових угод – запити, які подав народний депутат України від округу №126 Олег Канівець.

Звітуючи, згідно із законом, перед своїми виборцями, народний депутат України від Жидачівщини Олег Канівець подав результати голосувань за низку законопроектів, розглянутих на пленарних засіданнях Верховної Ради 18 та 19 квітня 2013 року, а також повідомляє виборців про подані ним як депутатом законопроекти та депутатські запити.

«Робота депутата – це написання законопроектів, голосування за них і відстоювання прав громадян, зокрема виборців свого округу. Досі жодним голосуванням я не дав підстави Вам сумніватися в мені. Так буде й надалі», - зазначив Олег Канівець.

Отже, результати голосування:

19 квітня

«Поіменне голосування про проект Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України (№2617)» – рішення не прийнято. Олег Канівець, як і депутати із опозиції, голосував «за».

18 квітня

Депутат Олег Канівець підтримав рішення про «Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення національного законодавства у відповідність із стандартами Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією (№2802)» та про «Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України (стосовно виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України) (№2803)».

У голосуванні за низку інших законопроектів парламентська більшість виявилась одностайною, зате депутати-опозиціонери голосували врізнобіч. До прикладу, за проекти «Закону про ратифікацію Угоди про увічнення пам'яті про мужність і героїзм народів держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (№0011)», «Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з розкраданнями культурних цінностей і забезпеченні їхнього повернення (№0013)», постанови про обрання та звільнення суддів, «Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання" (№2602)» депутати від опозиції не дійшли одностайності, тому, як видно із таблиці, поданої народним депутатом О. Канівцем, голосували «за», «проти», «утримався» або не голосували взагалі. Утримався або не голосував за вищезазначені законопроекти і Олег Канівець. Тим неменше вони були прийнятті.

Одностайно кількістю у 342 голоси депутати проголосували за проект «Закону про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2013 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях (№2757)».

Також Олег Канівець виступив проти, як і колеги-опозиціонери, за такі законопроекти як: «Закон про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи (№2833)», «Закон про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку із проведенням адміністративної реформи (№2834)», «Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи (№2835)», «Закон про внесення змін до Бюджетного кодексу України у зв'язку з створенням органів доходів і зборів (№2800)» та «Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури стосовно фінансових векселів (№2845)». Попри це всі ці згадані проекти набули статусу законів, адже за їх прийняття проголосувало більшість народних депутатів.

За час своєї діяльності у парламенті Олег Канівець подав 9 законопроектів, зокрема: про внесення змін до Закону України «Про столицю України - місто-герой Київ» щодо приведення його у відповідність до чинного законодавства України»; про внесення змін до Закону України «Про Державний Гімн України» (щодо відновлення автентичної редакції Державного Гімну України)»; про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зазначення в свідоцтві про народження дитини її національності.

Також Олег Канівець подав проект постанови «Про внесення змін до Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон»; проект постанови «Про відзначення 850-річчя заснування міста Жидачева»; проект закону «Про внесення змін до Глави 14 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування позашкільної освіти)»; проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо надання статусу учасників бойових дій ветеранам руху опору - членам Організації українських націоналістів (ОУН) та Української повстанської армії (УПА)»; проект закону «Про внесення змін до додатку № 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» (щодо розподілу субвенції); проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» (щодо виконання вимог бюджетного законодавства).

Народний депутат від Жидачівщини подав чотири депутатські запити, зокрема два на адресу Міністерства юстиції України стосовно підготовки проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року №1025 «Про затвердження зразків актових записів цивільного стану, описів та зразків бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану» (про відновлення графи «національність») та щодо надання інформації про кількість офіційно зареєстрованих в Україні громадських об’єднань національних меншин.

Крім цього, запит скеровано на адресу Прем’єр-міністра М. Азарова стосовно вжиття КМУ заходів щодо захисту інтересів народу України, національних інтересів держави в частині ініціювання питання про визнання недійсними контрактів на поставку газу №КП та про обсяги і умови транзиту природного газу через територію України на період з 2009 по 2019 рік №ТКГУ від 19.01.2009 р., укладених між ВАТ «Газпром» та НАК «Нафтогаз України» (про розірвання газових угод). І четвертий запит депутат скерував на ім’я генерального прокурора України Віктора Пшонки «Щодо належного розслідування та покарання винних у численних актах вандалізму, вчинених зловмисниками щодо пам’ятників героям національно-визвольних змагань на території Львівської обл. протягом березня-квітня 2013 року».

За інформацією прес-служби депутата.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин