Підприємства району.ТОВ "Інтер-Пак"

У наш досить непростий час, коли негатив ллється звідусіль, напередодні свят так і хочеться чогось доброго і світлого. Як те весняне сонце, яке нарешті виглянуло із-за хмари і осяяло цю грішну землю, так і ми вирішили глянути: а чи все так погано у районі із виробництвом? Статистичні цифри свідчать про багато і водночас ні про що. З цього номера ми друкуватимемо матеріали про діючі підприємства, коротко знайомитимемо з специфікою їх виробництва, представимо керівників та по можливості пропонуватимемо від них вакансії.

 

ТОВ "Інтер-Пак"

 

Компанія заснована у 2007 році і розвивається в галузі картонної упаковки. Стрімкий розвиток дав змогу в короткий термін стати одним із лідерів цієї галузі.

Основним видом діяльності ТОВ "Інтер-Пак" є виробництво і збут картонної гільзи та картонного кутника. Сучасне технологічне обладнання, висока культура виробництва й постійний контроль якості забезпечують найвищий технічний і якісний рівень продукції.

Підприємство реалізує свою продукцію в Україні, країнах Східної та Центральної Європи. Співпрацює з провідними європейськими виробниками.

Кількість працюючих на підприємстві – 50-80 робітників.

Адреса підприємства: м. Жидачів, вул. Д. Галицького, 74 а, тел: 2-38-24.

Середня заробітна плата – 2-3 тис грн.

У 1912 році сплачено податків до бюджетів усіх рівнів 2785,6 тис грн. Минулоріч підприємство отримало всеукраїнську відзнаку «Лідер галузі».

На фото: керівник підприємства Юрій Захарків з відзнакою «Лідер галузі».

Надрукувати