Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Зроби крок назустріч

Здоров’я (за ВООЗ) – це стан фізичного, духовного, психічного та соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб. Аналіз статистичних даних та результати різноманітних досліджень свідчать про ріст загальної захворюваності серед дітей і підлітків. Знижується вік дітей, які починають палити, вживати алкоголь, омолоджується вік наркозалежної молоді.

 

Низькою залишається сексуальна культура молодих людей, що негативно впливає на стан їх репродуктивного здоров’я – поширеність інфекцій, що передаються статевим шляхом, зростає з кожним роком, питома вага абортів перевищує відповідний показник минулих років. Загрозливих масштабів набирає епідемія ВІЛ/СНІДу.

 

Щоб мати реальний вплив на ситуацію, передусім потрібно змінити сам підхід медиків, психологів, соціальних працівників, батьків, педагогів щодо шляхів вирішення проблем підлітків та молоді. Нині в Україні, а зокрема у Львівській області на базі Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні створено Центр медико-соціальної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді».

У Жидачеві функціонує відділення КДМ на базі дитячого поліклінічного-спеціалізованого лікувально-профілактичного відділення по вул. Я. Мудрого, 23а (дитяча консультація).

Центр надає широкий спектр послуг з можливістю отримання компетентної медичної, психологічної допомоги та юридичного супроводу.

Основні напрямки робот КДМ:

- забезпечення компетентного медичного обстеження та лікування із залученням районних і при потребі обласних лабораторних служб і інших фахівців;

- індивідуальне консультування з питань соматичного, психологічного, сексуального та репродуктивного здоров’я;

- специфічна профілактика та лікування невротичних, соматоформних, поведінкових розладів особистості тощо;

- пропаганда та навчання здорового способу життя;

- добровільне консультування та тестування на ВІЛ/СНІД;

- співпраця з іншими медичними установами, соціальними службами, психологами, юристами із залученням їх до реалізації програми послуг, дружніх до молоді.

У Жидачівському відділенні КДМ працюють підлітковий лікар, дитячий психоневролог, гінеколог, дерматовенеролог, нарколог, лікар кабінету «Довіра» (ВІЛ/СНІД). При потребі запрошуємо психолога, соціального працівника, юриста, а також скеровуємо підлітків на консультацію в Центр медико-соціальної допомоги дітям та молоді «Діалог» у м. Львів (вул. Дністерська, 27).

Сьогодні лікарі запрошують до діалогу дітей батьків, усіх небайдужих. Зробімо один до одного крок назустріч. Наші двері й серця відкриті для вас. Чекаємо вас у м. Жидачеві по вул. Я. Мудрого, 23а, ЖЦРЛ, ДПС ЛДВ (дитяча консультація), каб. №3 з 12.00 до 16.00. Контактний телефон: 31-052, вихідні дні - субота, неділя.

Г. Акер, зав відділенням КДМ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин