Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Володимирецькі столярі змайстрували до храму «горне сідалище» та крилос

У неділю, 10 березня, у церкві с. Володимирців священик о. мітрат Мирослав Марцинковський освятив столярські вироби, які до храму офірували місцеві майстри.

Чи не щодня впродовж двох місяців чоловіки трудилися над виробами готуючи для парафіян та храму чудову обнову. Старі церковні меблі, що слугували близько ста років геть зносилися. Тож на часі було виготовити нові. Всю роботу взяли на свої плечі Василь Ємець, Володимир Лико та Степан Данилович. Кошти на матеріал частково виділила церква, долучилися також і учасники місцевого вертепу. Свою лепту вніс і тепер вже народний депутат Олег Канівець. Ініціатором виготовлення церковних меблів виступив депутат районної ради та житель села Василь Ємець.

Завдяки спільним зусиллям, дбайливості та жертовності парафіян церква поповнилась добротно й майстерно виготовленими: «горним сідалищем» – крісло для владики (у церкві символізує Небесний престол), крилосом (місця, призначені для дяків, співців, хористів), лавами та одним із найважливіших символів християнства – Страсним хрестом.

Впорядковувати та готувати храм до Великодня допомагали також Василь Стасів, Микола Іваник, та Петро Стасів, які встановлювали ламінарні панелі, Василь Лико виточив з нержавіючої сталі підсвічники та кріплення для фан.

Сільський голова Володимир Ємець висловив щирі слова подяки майстрам за таку титанічну працю на благо громади. Також Володимир Ємець зазначив, що завдяки добротно виконаній роботі церковні меблі служитимуть парафіянам наступні сто років.

На освячення столярних виробів приїхали представники народного депутат Олега Канівця, районні депутати Роман Баліцкий та Ігор Михайленко.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"